Wpis z mikrobloga

moze i w naszym pragmatycznym interesie pozbawionym emocji (pozbawionym emocji i wykop i większosc polakow - pick one XD) powinnismy wspierac ukraine, ale mowienie, ze ukraina to czesc cywilizacji zachodniej i ogolem spoko ludzie to taki czlowiek jest ignorantem. ukraina to taka sama dzicz jak ruscy, tak samo bezwzględni i krwiożerczy, zobaczcie sobie pierwszy lepszy film z jakis ukrainskich ustawek
https://www.youtube.com/watch?v=1FMfP8vDmUM
jak ktos juz jest leżący to skaczą mu po glowie i jeszcze kopniak z calej pety na potylice, w Polsce przynajmniej sa jakies zasady a ukry to zabugajska dzicz razem z ruskami czy wam sie to podoba czy nie, czy bedziecie tupac nóżka i wyzywac od onuc, to jest po prostu fakt niezaprzeczalny.
#ukraina
  • 9
@loxapine: Pracuję z kilkoma ukraińcami (wielu z nich dalej w Tarnopolu) i nawet białorusinami jako #programista15k. Zwykli wykształceni ludzie. Jeśli większa część narodu jest inna i my w Polsce potrafiliśmy się zmienić to oni też. Pisanie takich dyrdymałów i wyciąganie wniosków to debilizm, bo jeszcze nie dawno czytaliśmy jak to po Nowej Hucie z maczetami latali także tego....
@loxapine: ja #!$%@?, a polacy to nie dzicz. Teraz masz luksusową sytuację, bo otworzyły się rynki pracy za zachodzie europy i większość patologii wyjechała za robotą lub uciekając przed wyrokami. Jeszcze 15 lat temu w polsce ustawki pod wiejskimi wichurami 50 na 50 to była weekendowa codzienność. Jak wyszedłeś w nocy na miasto w ładnych butach, to przy odrobinie szczęścia wracałeś na boso. Jak dostałeś w pysk od lokalnego bonza albo
@ponik_kolny: Gdzie to było, bo na pewno nie we Wrocławiu, gdzie dresiarnia w większości dzielnic spacyfikowana została przez punów w późnych latach 90. ub.w. Pewnie gdzieś w d. zaborze rosyjskim. W zachodniej części Polski krąży takie powiedzenie "na wschód od Konina Azja się zaczyna".
@potezny_papiesz: No ja mieszkam blisko centrum, na Mikołajkach, więc u mnie już od końca lat 90. było względnie bezpiecznie. Nawet tzw. Trójkąt to były heheszki. Dzielnice oddalone typu Żerniki i Kuźniki to inna sprawa, tam nikt z miasta nie chodził, bo była pustka, nie było po co, #!$%@?ów.