Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ant7: wypożyczę od kolegi D09125, albo spróbuję antycznym Kinzo, podjumanym teściowi. Kinzo ma wolny start, ale przy bardzo mocnym docisku słabo trzyma obroty (mam płytkie rysy, zmatowienia), jest glosny (i tak słucham audiobooka na sluchawkach), ale najważniejsze, że waży z 4 kg i na to nie mam rady. Albo wyrobie muły i zakwasy, albo złamie się i pozycze adbla

@skull_pain łoPanie, czemu
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@taknietakznowuzajete: vlodek mnie odwiódł od menzerna, bo pyli i doradził sonaxa+różne pady (2x135mm adbl sredniomiekki i finiszowe, to zderzaków 2x50/mm italco, średnio miękki i finiszowy).
Powłokę wziąłem tą, która miała opinie łatwej w aplikacji dla laika, optymalna cenę i trwałość.

Potestuje. Najpierw maska sąsiada, potem biała perła żony (Jej i tak obojetne( ͡° ͜ʖ ͡°)), a jak się powiedzie, to mój UNI
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@s3_owner: sąsiad na czarnym X5 ma powłokę nałożona przez poprzedniego właściciela. Sam jeździ tym autem ok. 5 miesięcy i brak osiadania wody i kurzu w trakcie suszy (jeszcze 2 tygodnie temu wszystkie auta w Krakowie były brązowe jak w Nowym Meksyku) wpłynął na mnie, żeby spróbować. Sam nakładałem do tej pory polimer Sonax Profiline, który jest świetny, trzyma 3 miesiące lekko (poprzednie auto miałem po polerce), ale nie radzi siebie na