Wpis z mikrobloga

Kilkanaście lat temu miałem zlecenie na zrobienie #meble na takiej wyspie w pasażu #tesco

No i montuje sobie te szafki i nagle podchodzi do mnie człowiek tak ponad 50 lat, cały siwy, siwy wąs z żółtymi końcówkami od papierosów i pyta się mnie wskazując palcem na te ampułki w zraszaczach ppoż co po suficie lecą, czy ja wiem co to jest?
To ja przez mamę nauczony być grzecznym odpowiadam że to te ampułki pękają jak jest pożar i woda się leje.
Gość do mnie wtedy - ale czy ty nie widzisz tych takich co lecą z nich w stronę ludzi???
Jak mówię że nic nie widzę.
On na to, że to nanoroboty wlatują w ludzi i one są wszędzie, a zwłaszcza w chropowatych powierzchniach i on takich nie dotyka.
Mówi że sobie zaraz pójdzie bo wie że może mnie denerwować po czym wyciąga zawiniątko folii aluminiowej a tam siarka z zapałek i on mówi że to wszystko to te nanoroboty są. On ich nie dotknie, tak samo jak nie dotknie moich mebli... I sobie po prostu poszedł.

Wniosek z tej sytuacji wysnułem całkiem niedawno.
Miało to miejsce w okolicach roku 2008 gdzie internet w porównaniu do naszych czasów raczkował.

Teraz sobie wyobraźcie że taki człowiek jest bardziej ogarnięty w internetach i sobie zrobi swój "risercz" i założy bloga o nanorobotach. On jest święcie przekonany że to wszystko prawda.
Dzisiaj żyjemy w czasach gdzie dostęp do internetu i wiedzy jest niemalże nieograniczony i osoby chore psychicznie również do niego dostęp mają.

Konkluzja moja taka - większość teorii spiskowych i ich wyznawcy (antyszczepy, plaskoziemcy itp itd) dali się nabrać/uwierzyli chłopowi od nanorobotów i jemu podobnych, tylko dlatego że typ święcie wierzy w to co sobie ubzdurał a ludzie jednak to łykają....

#schizofrenia #antyszczepionkowcy #teoriespiskowe #rzeszow trochę #bekazpodludzi #koronawirus
  • 6
Konkluzja moja taka - większość teorii spiskowych i ich wyznawcy (antyszczepy, plaskoziemcy itp itd) dali się nabrać/uwierzyli chłopowi od nanorobotów i jemu podobnych, tylko dlatego że typ święcie wierzy w to co sobie ubzdurał a ludzie jednak to łykają....


@bobiczek: Dokładnie tak!. Dlatego większość baranków uwierzyła w covid i grzecznie poszła po 3 dawki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@bobiczek: Piszę, bo dałeś tag #koronawirus

Widzisz, podszedł do ciebie losowy człowiek. Nie stał za nim żaden autorytet, stanowisko ani tytuł naukowy.

Tym czasem w kwestach koronawirusowych okłamywali nas:
* minister zdrowia, profesor medycyny Łukasz Szumowski znany za "maseczki nic nie dają, nie wiem po co ludzie je noszą"
* szefowa Centers for Disease Control and Prevention, profesor medycyny Rochelle Walensky która twierdziła, że "zaszczepieni nie roznoszą koronawirusa"
* doktor