Wpis z mikrobloga

A dziewczyna mówiła, że nic ciekawego nie będzie mojego hobby pisania na wykopie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kolega @Sox-in-the-Box miał dobry humor i zrobił jednoosobowe #rozdajo za moje zasługi dla wykopu. Wysłał mi skarpetki tak o. Fajne nie? Teraz definitywnie udowodnione jest, że nie jestem ruska onuca z tagu #rosja, bo mam skarpetki i pokazuję moje stópki

Chciałem skarpetki z motywem traktorów, żeby kojarzyło się z #ukraina, ale jeszcze nie mają, ale może kiedyś będzie. Chociaż te kolory też się jakoś z Ukrainą kojarzą, a brązowe łatki, to wyobrażam sobie, że to rozjechane kacapy.

Jako że całkiem dobrze mi się żyje, to wyślę $ o wartości tych skarpetek na pomoc dla ukraińskiej armii. Niby drobna kwota, ale to nie pierwszy mój przelew

#rozdajo #pokazstopy #wykopgonewild
U.....a - A dziewczyna mówiła, że nic ciekawego nie będzie mojego hobby pisania na wy...

źródło: comment_1649697129GX4FJ4lXc29kGOr1LFvIto.jpg

Pobierz
  • 12
@Kosopietek: Jak chcesz tylko płakać na tym tagu to nikt ci nie broni. Udzielam się aktywnie od dłuższego czasu i wrzucam sporo ciekawych rzeczy. Po drugie w jaki sposób umartwianie się ma pomóc ludziom na wschodzie? Leżmy wszyscy w depresji, bo przecież umartwianie się coś pomoże. Co nie? To tak nie działa
@PanKracy582 a ty Mariuszu masz nieźle w samochodzie. Przynajmniej bordo nikomu nie może zrobić krzywdy jak ty swoim szrotem przekraczając dopuszczalną prędkość i jeszcze robić zdjęcie podczas jazdy. Nie no dzban poziom hard i nie raz to udowodniłeś i nie raz to jeszcze udowodnisz. Chyba że zrobisz usuń konto. @Urojony_programista spokojnie PanemKracym się nie przejmuj.
Lardor - @PanKracy582 a ty Mariuszu masz nieźle w samochodzie. Przynajmniej bordo nik...

źródło: comment_1649748958ZWyaeVxI6RObRFIN5agpgA.jpg

Pobierz