Wpis z mikrobloga

@master4342: I apropo Most Wanted - mało osób wie (a za granicą nikt bo udowadniają to Ice Bergi) - była seria książek Most Wanted Powrót do Rockport która fabularnie działa się na przestrzeni MW i CB. Głównym bohaterem był Tomasz Speedowski xD
  • Odpowiedz
@master4342 miałem numer poświęcony NFS Carbon i na płycie oprócz jakichś trailerów czy tapet było demo Most Wanted. Piękne to było ile się zagrywałem ( ͡º ͜ʖ͡º) jakieś pół roku później pożyczyłem od ziomeczka pełną wersję gry i byłem w szoku, że jest więcej zawartości niż 2 auta i 3 wyścigi xD
  • Odpowiedz
@gasu_kurobikari: Dużo zaoszczędziłem pisząc CB zamiast Carbon ( ͡° ͜ʖ ͡°). Ale tak - łączył fabułę obu tych gier. Książkę można znaleźć na docerze. Na forum NFS Polska jest cała geneza (nie wiem czy prawdziwa) dlaczego mamy wersję polską książki, której autorem jest jeden z scenarzystów ww. gier
  • Odpowiedz
I apropo Most Wanted - mało osób wie (a za granicą nikt bo udowadniają to Ice Bergi) - była seria książek Most Wanted Powrót do Rockport która fabularnie działa się na przestrzeni MW i CB. Głównym bohaterem był Tomasz Speedowski xD


@batoxpl: Tak, mam te książki. Napisane językiem tak prostym, że mam wrażenie jakbym czytał wypracowanie osoby, która pierwszy raz w życiu coś napisała. Początkowo myślałem, że to wina fanowskiego tłumaczenia,
  • Odpowiedz
@Indoktrynator: W sumie chętnie bym poznał genezę tej serii. Ja o tej książce wiem tylko dlatego, bo czas temu (z 7 lat temu) widziałem egzemplarze możliwe do kupienia w Empik albo Carrefour. Też nie mogłem znaleźć oryginalnej wersji a jakiejś jej ślad powinien istnieć.

Polska edycja książki różni się nieco od oryginału. [...] Innymi słowy - polska wersja książki jest edycją rozszerzoną, gdyż posiada treści, których nie ma w wydanym w
  • Odpowiedz
@xBURN: Po wpisaniu frazy Most Wanted Powrót do Rockport i wybraniu 4 linku z wyszukiwarki ( z docer . pl) ma się dostęp do każdego Tomu. Ale trzymaj na przyszłość, kiedyś to będzie Lost Media
  • Odpowiedz