Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#xkom cxy #morele? Chcę wziąć coś na raty a słyszałem że chyba morele miało kiedyś jakiś wyciek danych więc co lepiej wybrać pod kątem bezpieczeństwa danych, obsługi, uwzględnienia gwarancji itd? Może jakiś inny sklep?
  • 8
  • Odpowiedz
@OZIMONSTER:
wyciek z moreli dawał wgląd tylko w imie / nazwisko / numer telefonu, nikt raczej by cię nie szukał specjalnie w jakichś wyciekach więc nie ograniczaj się do tego stopnia xD wydaje mi się, że już mieli swoją lekcję i nie będzie wycieku, jak nadal nie ufasz to wybierz xkom

co do obu sklepów - różnią się tym, że morele często ma niższe ceny (nie zawsze) i większą dostępność produktów
  • Odpowiedz
@OZIMONSTER: Morele co do opiniii to przeczytaj tag tutaj lub wrzuć na google hasło opinie. W 2021/22 najgorszy sklep, który obsługuje gwarancji w najgorszy możliwy sposób. Nierozpatrzone gwarancje bo 'kurier' uszkodził, chyba wszystkie yt kanały tematyczne 'tech' wycofały się z promocji tego sklepu. Zależy też co kupujesz, jak coś drogiego to niee.
  • Odpowiedz
@fenixs: #xkom A ja i moi znajomi ostatnio reklamowaliśmy produkty i Morele mi wymieniło od ręki produkt na wolny od wad, a x-kom znajomemu tak naprawił chłodzenie do kompa że kolega wysłał nowy sprzęt, góra dwumiesięczny, a wymienili części na jakieś używane, zniszczone. Dopiero druga interwencja poskutkowała, ale szukali frajera. Mi też w ramach reklamacji sprzęt zniszczyli w serwisie, oddali niezabezpieczony w pudełku (również zniszczonym, a było fabrycznie nowe). Za pierwszym
  • Odpowiedz
@OZIMONSTER: Najlepiej kupuj z głową. Składanie kompa z części lepiej rozłożyć między sklepy moim zdaniem. Zawsze coś gdzieś kupisz taniej. Tylko na sklepy trzeba uważać, poczytać opinie. Jak napisałem wyżej, płytę główną MSI kupiłem ponad 200 PLN taniej na ich stronie niż w #xkom . A co do niezadowolonych klientów, w każdym sklepie takiego znajdziesz, i każdy polski sklep jak będzie miał okazję to Ci gwarancję odrzuci bo "to", albo bo
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Didusieq: w sumie przemyśle zakup części e różnych sklepach. Skoro piszesz że producenci mają swoje sklepy i jest tam taniej to może to jest jakiś pomysł. Dzięki za radę
  • Odpowiedz