Wpis z mikrobloga

@kotecci dokładnie taką politykę prowadzi jego rząd przez ostatnie 7 lat, a z roku na rok jest coraz gorzej ! Oj, właściwie to jednak robi to wierno- poddańczy USA, rząd PiS, który regularnie wstaje z kolan i dba o interes Polski vide Czechy, TSUE i te miliardy które widzieliśmy na reklamach w całym kraju ( ͡º ͜ʖ͡º)
@kotecci: Jak dla mnie to politykę Rosji realizuje PiS z Kaczyńskim na czele - politykę rozwalania Unii od środka razem z innymi prorosyjskimi politykami w Europie. I widzę, że propagandowy przekaz o "wstawaniu z kolan" jednak trafia do podatnej na manipulacje części społeczeństwa, mimo, że rząd tak naprawdę jedyne co robi to ośmiesza się na arenie międzynarodowej i sprawie, że nikt nas nie traktuje poważnie.
@lizardking_21: chwila czyj rzad podpisal przeplacony kontrakt na gaz?
kto bratal sie rosjanami?
ktory rzad pozwalal na nord stream 2?
kto donosi na Polske?
kto w tamtym roku chcial przyjmowac uchodzcow od Lukaszenki?

Wiec nie pierd*** ;)
@kotecci: tak jak kolega wyżej ci napisał.

Niczym się nie różnisz od przeciętnych Rosjan, co pierdzielą o wstawaniu z kolan i wielkiej Rosji, gdy tak naprawdę ich kraj staje się pośmiewiskiem. Albo łykasz propagandę jak pelikan, bo powtarzasz te idiotyczne frazesy z TVP na poziomie podstawówki (on donosi!!! XD) albo jesteś płatnym trollem, nie wiem co gorsze.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@kotecci: Poświęcę trochę czasu na skomentowanie twoich wysrywów:

przeplacony kontrakt na gaz?
To była wieloletnia umowa, gdy pis ja zerwał i ceny skoczyły zaczęliśmy płacić kilku kilkukrotnie więcej. Taki to interes zrobiliśmy.

kto bratal sie rosjanami?
Gdy jeszcze Putin był postrzegany jako w miarę stabilny? Cały zachód łącznie z USA. Jaki był sens żebyśmy skali na nich z szabelką kiedy nasie sojusznicy tego nie popierali. Dostalibyśmy co najwyżej wyższe ceny za