Wpis z mikrobloga

chyba głośnik od czujników parkowania albo czegoś takiego


@caffe: czujniki piszczą w normalnych głośnikach

No dobra ale co z włączaniem ;d? Ładowanie po stacyjce pewnie ok. Ale co jak nie jeździsz kilka dni i się rozładuje i wyłączy? Klikać guzik by się włączył ? Czekać tą minutę aż się to stanie ;d? Co z internetem ? Wchodzisz do samochudu i udostępniasz internet?


@Niebadzlosiem: Tego typu radio spokojnie trzyma ponad tydzień,
  • Odpowiedz
@Matti28: @Norskee: @Kulek1981:
A ja się nie zgodzę. Też kupiłem chińczyka, wszystko śmiga elegancko, gra lepiej od fabrycznego (ma to całe DSP), działa szybciej niż fabryczniak i siedzi wygodnie w slocie na radio, standardowy 2din. No i poza ekranem wygląda jak fabryczne, nie musiałem zmieniać żadnych ramek ani nic.

Plus wsadziłem sobie tam kartę SIM do internetu i nie muszę w samochodzie telefonu z kieszeni wyciągać, bo wszystko mam
  • Odpowiedz
wszyscy mający 407, ale bierzecie pod uwagę, że te chińskie radia uwalają czujniki parkowania? :D ja za to z rt5 zszedłem na rd4n2, dokupiłem moduł nomade z citroena, wsadziłem mały kolorowy wyświetlacz i cieszę się natywnym bluetoothem w samochodzie :D
  • Odpowiedz
@kamiledgar: przecież ktoś napisał wyżej, że działają i tak czujniki. Wszystko zależy od chińczyka chyba, jeśli jest dedykowany to ja do tej pory w żadnym z aut nie spotkałem takich problemów. Też mi odradzali, już byłem gotów rezygnowac, ale działa wszystko lepiej niż przypuszczałem, więc nie wiem po co tak w necie wszędzie straszą.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Matti28: Powodzenia jak na dworze będzie -10 albo +30 stopni. Te chińskie radia a Androidem to gówno. Losowe zawiechy, restarty z dupy, raz to nie działa, raz tamto nie działa. Po czasie i tak korzystasz tylko z podstawowych funkcji (o ile będzie się dało). Przygotuj się też na szukanie gówno apdejtow romu po chińskich stronach i na forach poświęconych tym wynalazkom, gdzie wątek o tym jak to bluetooth nie do końca
  • Odpowiedz
  • 1
@Norskee
@Kulek1981
A to wasze teoretyzowanie pewnie?

Wymieniłem ori RT6 w 508 na android radio od chińczyka dedykowane więc wygląda jak ori. Działa sterowanie z kierownicy oraz z tunelu, nawet joystickiem, w dodatku mogę sobie funkcje przycisków sam ustawić. W pełni obsługuje nagłośnienie jbl z ori wzmacniaczem i subem i nawet gra lepiej. Czujniki parkowania dalej działają w surround.

Jedyne wady to słabe radio ale przecież teraz mogę odpalić internetowe ¯_(ツ)_/¯ i
  • Odpowiedz
@Matti28: Nie słuchaj pierdzielenia ludzi z wykopu. Mam podobne radio u siebie z 5 lat i mam ZERO problemów z nim. Tutaj wszyscy zarabiają po 15k na rękę i jeżdżą nowymi porszakami xD
  • Odpowiedz
czyli gowno kupiles ( ͡° ͜ʖ ͡°) bylo sobie tablet podlaczyc do normalnego radia


@Norskee: Nie gówno, bardzo fajna opcja, też kupiłem do gruza, ale nie za 1550zł, a za 370zł w styczniu 2020, @Matti28: trochę przepłaciłeś. Mam wersję 2GB ram i 32GB rom. Włącza się bardzo szybko.

Ja kupiłem dedykowane radio do danego samochodu, wbudowane w ramkę od panów chińczyków na aliexpress.
Wszystko działa lux,
DRESIARZZ - > czyli gowno kupiles ( ͡° ͜ʖ ͡°) bylo sobie tablet podlaczyc do normalne...

źródło: comment_1649491153j9aotUsIiXeRNSgH3Ox2s7.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz