Wpis z mikrobloga

Do Switch jest jakiś dobry pad ale tańszy od pro controllera? Grania na joyconach w coś wymagające to parodia :P
Jest jakaś gra które dobrze wygląda po podłączeniu do tv? Mam na myśli coś pokroju wiedźmina, dark souls itp. które na handheldzie wyglądają spoko ale na tv kiepsko.

ps. mam 2 pady od xboxa 360, jeśli jakimś sposobem udało by się je połączyć ze swichem to byłbym uratowany. Da się?

#nintendoswitch #switch
  • 16
@JuanAntonioGonzalo: bezprzewodowe pady od 360 nie łączą się chyba po bluetooth więc nie zadziałają z tymi przejściówkami

co do innych zamienników dla ProControllera to się zbyt wiele nie mogę wypowiedzieć. Wiem tylko tyle, że te od 8bitdo są dość popularne. o PowerA nie słyszałem
ps. mam 2 pady od xboxa 360, jeśli jakimś sposobem udało by się je połączyć ze swichem to byłbym uratowany. Da się?


@JuanAntonioGonzalo: Nie, jak pan @MajorFox: pady od 360 i stare pady od xone nie wykorzystują bluetooth do komunikacji tylko działają na jakimś zamkniętym protokole sprzętowym komunikajcji bezprzewodowej, do którego patenty ma tylko jedna firma. Może są jakieś chińskie rozwiązania do tego ale wątpię bo jak kiedyś szukałem to
@JuanAntonioGonzalo: polecam Ci 8BitDo Pro 2. Sam kupiłem go z myślą o Switchu i jako dodatkowy pad do PC a okazało się że gram na nim częściej na PC niż na Xboxowym który miałem do tej pory. Świetne wykonanie, dobrze leży w ręce, można używać ze switchem, PC, androidem i mackiem. Żyroskop działa świetnie, np. w takiej Zeldzie mega wygodnie się celuje. W zestawie zamiast baterii masz akumulatorek który pasuje też
@JuanAntonioGonzalo btw mam pada od powerA i jest bardzo dobry, brak tylko wibracji i NFC w głównych modelach z niższej półki... Jednakże jak masz wydać 200 zł na pad od powerA, to jednak lepiej kupić oryginalny pro za 300
@kawaczekoladowa: mireczku, tez kupiłem jakiś czas temu ten konkretny model inspirowany ( ͡° ͜ʖ ͡°) Czy w twoim chińczyku tez wibracje brzmią straaaaasznie głośno? Chyba jedyna wada, bo poza tym to 10/10.