Wpis z mikrobloga

@ptah-fikcyjny: szkoda,że w Polsce paradoksalnie strasznie dużo facetów woli dominujące i silnie kobiety. Ja tego paradoksu nigdy nie zrozumiem do końca. Niby konserwatywny kraj,katolicki a faceci wolą jak to kobieta ma swoje zdanie. Męska logika,trudna logika
@SlonskoBaba: O nie nie, jezeli chodzi o decydowanie na co dzień to nie od tego jest kobieta. Natomiast zabawy seksualne to wchodzi sie w inny swiat i odgrywanie ról. Może niektorych kręci kontrast miedzy tym co ma na co dzień a co może przeżyć. Dlatego tak dużo ludzi oglada filmy z mega bohaterami bo sami mamy zwykle życie. Może miałas za duzo nudy i ogladalas za duzo romantycznych seriali i teraz
@JutroZapomneHasla: chyba mnie źle zrozumiałaś. Tu chodzi o seksualne fantazje erotyczne. Ale mniejsza o to. Nie rozumiem w takim razie czemu faceci robią z kobiet babochłopy. Chcą aby kobiety miały cechy charakteru naturalnie przypisywane mężczyznom. To jakaś zakamuflowana opcja homoseksualna ? Niech jakiś facet w takim razie się wypowie.
@ptah-fikcyjny: cóż. Nie analizuje przyczyn swoich fetyszy. Chciałabym dominującego mężczyznę,nie uznaję czegoś takiego jak partnerstwo w związku. Przez setki lat to
@SlonskoBaba: nie do końca rozumiem, co rozumiesz pod pojęciem "babochłop". Nie przeszkadza mi kobieta, która się edukuje, ma pracę, jakieś swoje zainteresowania i hobby i korzysta z tych wszystkich praw człowieka. I jeśli można z nią o czymś podyskutować. Moja domyślna relacja to fwb, więc miło kogoś tak po ludzku lubić.
@SlonskoBaba: Masz zdrowe podejscie, bo widac ile szkod wyrzadził feminizm/pseudo równość. Natomiast są też wady typowo dominujacego faceta z za wysokim testosteronem tj. agresja, przemoc, brak empatii. Wiele kobiet obecnie chce brutala ale i misia jednoczesnie co prawie nie istnieje. Rozumiem ze ciebie kreci ten brutal, ale jak dlugo z nim wytrzymasz jesli taki ma byc na co dzień.
@ptah-fikcyjny: paradoksalnie wytrzymam i paradoksalnie taki typ faceta,obiektywnie rzecz biorąc,byłby dla mnie najlepszy. Dlaczego ? Już pomijając moją uległą naturę i podejście do kobiecości ja ogólnie mam inną definicję miłości.U mnie miłość to nie są motyle w brzuchu czy coś romantycznego. Ciężko z drugiej strony uargumentować czemu taki facet byłby dla mnie idealny,ale odpowiem w inny sposób - nie bez powodu bardzo długo zastanawiałam się,aby przejść na islam z powodu podejścia
@SlonskoBaba: Może mężczyźni uciekają, bo skoro jesteś tak uległa, to obawiają się, że ulegniesz tez komuś innemu. Jak mieć pewność do takiej kobiety? Taki gość byłby dla Ciebie dobry, może dlatego, że kojarzy się z pewnością siebie (może być niedorajdą życiową, ale przynajmniej brnie jak koń w swoim kierunku). ew. potrzebujesz silnych emocji, bo masz je przytępione (zachowania socjopatyczne). Mam kilka pytań, skoro się tak uzewnętrzniasz ;). 1. Jaki jest/był związek
Widzisz ja uwielbiam te obrazki rodziny amerykanskiej z lat 60, gdzie facet zarabial tyle ze zona mogla zajmowac sie tylko tym do czego najbardziej ja natura przystosowala, czyli opieką dzieci i ...swojego faceta ale w inny sposob niz on zajmuje się nią. Niestety zyjemy w Polsce, Eurokołchozie, gdzie w rodzinie dwoje pracujacym czesto brakuje na normalne życie. Ciesz sie że jestes kobietą i możesz zarobić na tym co sprawia jeszcze seksualna przyjemnosc;p
3 ruchy i wór suchy ¯_(ツ)_/¯


@MirkobIog :D

@SlonskoBaba Mnie tam życie nauczyło, że facet woli często zwalić winę na kobietę niż się sam przed sobą przyznać, że ma problem.

Uważam, że mężczyzna to nie jest maszyna i ma prawo nie zawsze być w formie. A jeśli problem jest stały to warto poszukać pomocy i się z kimś skonsultować.
@kodzak:
1. Jaki jest/był związek Twoich rodziców? - brak ojca
2. Czy brałaś/bierzesz jakieś narkotyki (amfetamina, antydepresanty)? - ani narkotyków ani alkoholu,jestem abstynentką
3. Czy byłaś molestowana? - tak
4. Czy ciągnęło Cię w wieku dojrzewania do przebywania na melinach, ze starszymi kolesiami (alkohol, ucieczki z domu itd.)? - tak,ale to głównie dlatego,że w domu miałam taki bajzel,że wolałam ich towarzystwo
Może mężczyźni uciekają, bo skoro jesteś tak uległa, to obawiają się, że ulegniesz tez komuś innemu. Jak mieć pewność do takiej kobiety?


@kodzak: być może moim problemem jest brak wyczucia mówienia o tego typu rzeczach zbyt wcześnie. Zamiast mówienia tego na 3 spotkaniu/randce powinnam to powiedzieć dopiero w momencie jak facet się zaangażuje emocjonalnie (czyli w praktyce po paru miesiącach spotkań).

Dodatkowo nie wierzę w miłość. Stąd biorę pod uwagę ustawione
@SlonskoBaba: Wydaje mi się, że bardzo wielu mężczyzn by chciało taki związek. Tylko mało który by Ci zaufał. Czy sama jesteś pewna, że była byś wierna? Byłaś już w takim związku? Bo fantazje to jedno, ale życie z control-freakiem przez dekady, kiedy każdy aspekt życia musisz mu raportować to potencjalna gehenna.

Na tych melinach nie piłaś, nie brałaś narkotyków? To tam byłaś molestowana? Mózg rozwija się do ok. 25 roku życia,
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SlonskoBaba: Ech, nie ma to jak skomplikowaną męską seksualność sprowadzić do jednego zdania. Dobrze chociaż że złożone.
Przyczyn jest mnóstwo i nie zawsze mają związek z ogólną jakością pożycia xD
@kodzak: byłam w takim związku,ale niestety rozpadł się z winy samego faceta bo dokonał zdrady. Najgorsze jest to,że wyszło na jaw,że cały czas udawał i okłamywał mnie w kwestii swoich preferencji seksualnych a związał się ze mną bo "czuł się samotny". Od tamtej pory mam problem z zaufaniem,czy facet który powie że taki jest, jest naprawdę a nie udaje byleby tylko mnie zdobyć. Raczej wiem czego chce bo nawet oglądając filmy
@kodzak: dlatego doskonale wiem,że nie zdradziłabym takiego mężczyznę. Sama długi czas analizowałam przyczyny i mechanizmy zdrad.Poza tym c'mon - nie wiem ile wiesz o BDSM,ale wbrew powszechnej opinii sadyzm i masochizm nie ogranicza się tylko do łóżka. To już można śmiało nawet przyrównać do odmiennej kultury,mentalności oraz społeczności. To jest cała filozofia.Można by było z tego zrobić systemy społeczne. Dużo gadania. Szariat i islam to najprostsze porównanie jakie przychodzi mi na