Wpis z mikrobloga

#thrustmaster #simracing

mireczki jest sprawa

ostatnio rozwaliła mi się kierownica thrustmaster tmx - mianowicie coś się zadziało z mechanizmem kalibracji i od ponad 2 tygodni wisi na serwisie, ale rokowania nie są dobre( ͡° ʖ̯ ͡°)

jakby ktoś sugerował oddanie na gwarancję to informuję iż kierownicę kupiłem używaną dwa lata temu w maju i działała do czasu tych problemów, w związku z tym mam pytanie

mając pedały t3pa i shifter th8a są w sprzedaży same kierownice albo podstawy z mechanizmem do samodzielnego montażu ? kupując zestaw nawet najtańszej kierownicy same pedały z zestawu do niczego mi się nie przydadzą a wolałbym zamiast ich, mieć kierownicę półkę wyżej - myślę o cenie tak do 1000zł

ktoś coś?
  • 12
@kekacz: sie kurcze zastanawiam czy aby nie brać tmx'a powystawowego - za 600zł znalazłem ale z tymi podstawowymi pedałami

z samą kierownicą super mi się grało, ale czy sam widzę sensu dopłacać drugie tyle i to tylko do samej bazy....
@lktr1: Tam jest kilka egzemplarzy może znajdziesz coś ładnego z wymienianym pedałem jak masz swoje to i tak na całą resztę dają gwarancję producenta tylko ciekawe na ile bo nie ma nigdzie napisane
@czarekfcb: to wyjdzie ponad 800zł razem

sam się zastanawiam czy t300 to już jest na wyrost - ja używałem tmx'a głównie do ets'a 2, ats, dirt rally do eventów tygodniowych / miesięcznych i do gran turismo 4 do pcsx2 i myślę że chyba finalnie wezmę komplet tmx + te kijowe pedały
@lktr1: nie ma czegos takiego jak na wyrost ( ͡° ͜ʖ ͡°) Miałem T150, T300 i teraz Fanateca CSL DD - za każdym razem było "wow" i żałowanie że się wczesniej nie kupiło :D
@lktr1: tak, t300 jest full na pasku, a T150/TMX z tego co pamiętam mix zębatek + pasek. Chodzi dużo płynniej + mocniejszy ffb.
Ale też nie powiem, zdarzają się problemy z słabnącym FFB w T300 podczas grania, ale na to nie ma reguły - u mnie np. to czasami ten ffb słabł, czasami nie i aktualnie leży u mnie nieużywana od paru miesięcy odkąd fanatec dotarł i czeka aż mi się