Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Urajah: to taka rzecz, która poprawia ci jakość snu, obniża poziom kortyzolu, ale zaobserwowałem po prostu, że zawsze (serio zawsze) ma się po niej dość bogate sny. Muszę tylko nauczyć się je lepiej zapamiętywać.
I to normalnie legalny suplement, ja oststnio z sfd kupowałem 200 tabletek za jakieś 25 ziko, to nie jest żadne ćpanie XD
@Shatter: Dla mnie ćpanie == dość spore ryzyko bycia zmiecionym z planszy (fizycznie lub umysłowo).

Dla rządzących zależy od rzutu kością (kava kava jest bodaj zakazana np. - a przynajmniej trzeba pokątnie kupować, bo posiadanie jest bodaj legalne, ale dystrybucja już nie XD)

EDIT: plus temat uzależnień, ale to podchodzi pod kwestię umysłu.
@JaTuNowy Akurat w dzisiejszym społeczeństwie jest mnóstwo rozrywki dla biednych:
1. Karnet na siłkę to 100zł miesięcznie.
2. Netfliks to coś jak 50zł pewnie (czy inna tv jak Amazon czy HBO)
3. Biblioteki są za darmo.
4. Wejście na basen to coś jak 30zł
5. Biegać można za darmo.
6. O internecie za 50zł nawet nie wspomnę.
No chyba że dla ciebie rozrywka to tylko wliczenie się po klubach i narty w
@JaTuNowy: Spanie to najlepsza rzecz na świecie, druga jest granie w dobrą gierkę a trzecią picie z przyjaciółmi. Jest to w kontraście do mojego dzieciństwa gdzie granie było najlepsze, sen był be a pić z przyjaciółmi to piłem Hellenę czerwoną.
#!$%@? ale się że mnie zrobił boomer, muszę jakoś się zainteresować dzisiejszym gównem bo już kompletnie wylecę z obrotu