Wpis z mikrobloga

via Android
  • 2
@Poldek0000
@budus2
@szymon465 Jakby bi LED bez homologacji był jedynym zagrożeniem na polskich drogach, to świat byłby piękniejszy. Ludzie za koszt takiej przeróbki kupują samochody i nimi jeżdżą, więc mi nie mów, że brak homologacji jest równoznaczny z powodowaniem zagrożenia na drodze XDDD
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@szymon465

@McBreed:

No niby tak, ale jak pały się przyczepią do takie tłumaczenie nie pomoże i dowodzik zrobi fruuu
Zdaje sobie z tego sprawę, ale nawet nie wiem, jakby mieli do tego dojść, bo lampa wygląda tak samo, nie ma śladów przeróbki ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Poldek0000 Apropos diagnostów, to się nie wypowiadam, bo jeździłem na lampach, które były ustawione do standardów USA i nie ogarnęli, że jakoś tak wcale pobocza nie oświetla XD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@szymon465


@McBreed:

No niby tak, ale jak pały się przyczepią do takie tłumaczenie nie pomoże i dowodzik zrobi fruuu

Zdaje sobie z tego sprawę, ale nawet nie wiem, jakby mieli do tego dojść, bo lampa wygląda tak samo, nie ma śladów przeróbki ¯\(ツ)/¯

@McBreed: ale wiesz, że w razie szkody AC to Ci pomniejszą wypłatę odszkodowania? To samo sie dzieje jak masz np orurowanie auta z AliExpress bez homologacji (i
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Poldek0000
Nie mam AC, za stare auto.
Teraz miałem szkodę z OC i zapłacili ładnie, policzyli poprzednie lampy obydwie, chociaż wcześniej nosiły ślady klejenia i napraw.
  • Odpowiedz