Wpis z mikrobloga

@cotidiemorior: No właśnie nie. Znajdź jakąkolwiek stację, która głosi prawdę na wszystkie tematy, nie boi się ich poruszać i nie jest stronnicza.

Każde #!$%@? media mają jakichś właścicieli i nic co jest nie po ich myśli nie będzie publikowane.
@ptt_: No to prawda. Ale szur to ktoś taki, kto neguje wszystko co usłyszy w TV, nieważne czy to prawda czy nie i będzie uważał się za wielce oświeconego, bo on nie wierzy telewizji xDDD
@winokobietyiwykop: tam przesłanki, was, widzów mainstreamowych mediów można #!$%@?ć regularnie co kilka lat kryzysami, pandemiami i wojnami, dokręcając śrubę, a w będziecie prosić jeszcze o więcej. Wszyscy powinniście chodzić w tych maskach do usranej śmierci ustawowo oraz dostawać dawkę elixiru co miesiąc, skoro tak w TVN krzyczą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pobierz SpasticInk - @winokobietyiwykop: tam przesłanki, was, widzów mainstreamowych mediów m...
źródło: comment_16492412598jWwpNkwdhEcoVcj7mHpIR.jpg
@agdybytak: Nie ma tak, że wszystko jest nieprawdą, ale niestety bardzo wiele stacji próbuje narzucać swój światopogląd, np. że życie jakiegoś czarnego patusa z USA jest więcej warte niż życie tysiący Ukrainców, już nie wspomiajać o życiu obywateli Iraku, Palestyny, Afganistanu czy Syrii.

Nieprzypadkowo Al Jazeera jest uważana za bardziej wiarygodną stację niż amerykańskie czy europejskie.
@SpasticInk: ło #!$%@?, bo wojny zaczęły nagle wybuchać w 2022 roku, wcześniej się to nigdy nie działo XDDD jebnij się w czambo. Tak samo pandemie. No #!$%@? pierwsza w historii, niesamowite. Nigdy wcześniej ludzie nie przeżyli pandemii. Dopiero teraz WHO, NATO wymyślają jakieś wojny i pandemie na tajnych spotkaniach xDDD
Kryzysu też nigdy wcześniej nie było, rozumiesz?!?! Kryzys w 1929 to też spiseggg.
@yungdupa: naucz się czytać ze zrozumieniem trollu. Krytykuję media za postawę zero-jedynkową.
Wojna jest, nikt nie neguję wojny, nikt nie neguje agresora jakim jest Rosja, a Putin to morderca i #!$%@?.
Sam wczoraj u ciotki montowałem dla uchodźców płytę gazową (jedna rodzina już była i pojechała po tygodniu do Niemiec, teraz czekamy na kolejną), razem też z sąsiadem policjantem byłem też ostatnio na granicy pomagać z transportem.
Jest natomiast banda idiotów,
Pobierz SpasticInk - @yungdupa: naucz się czytać ze zrozumieniem trollu. Krytykuję media za p...
źródło: comment_1649243500u4ExFAHFRlyNJwYyoVHpNe.jpg
@SpasticInk Zly adres. Czytam i ogladam szurowskie zrodla, mainstream i wiem co sie dzieje. Nie zamknalem sie w bance, jak ty. Jestes jakimstam anonem z wykopu wiec ogolnie nie odbieraj nic personalnie. Znam w prawdziwym zyciu ten szurowski typ ludzi. Jak Dziki trener cos powie to jest prawda objawiona. Nie odrozniacie prawdy od polprawdy, w szkole zazwyczaj problemy dyslektyczne ze zrozumieniem tekstu. Tyle o was
Zly adres. Czytam i ogladam szurowskie zrodla, mainstream i wiem co sie dzieje.


@winokobietyiwykop: u mnie tak samo, wybacz jeżeli poczułeś się urażony, to nie było personalne.
Ogólnie nabijam się z ludzi, którzy chłoną mainstream jak gąbka i najpierw tatuowali sobie daty szczepienia na covid na ramieniu, a teraz na drugim tatuują sobie flagę Ukrainy.

Nie odrozniacie prawdy od polprawdy, w szkole zazwyczaj problemy dyslektyczne ze zrozumieniem tekstu. Tyle o was