Wpis z mikrobloga

Jak taką aferę wywołał jeden głupi filmik na jeszcze głupszym tiktoku, to przecież 10 takich filmików i nagle różowe zachowywałyby się normalnie xD Myślałem, że napływ Ukrainek nic nie zmieni no ale teraz można je trollować, że po cholerę mamy się starać o jakąkolwiek p0lkę, skoro można łapać Ukrainkę, która nie będzie narzekać tylko doceni to, że ma gdzie mieszkać i co ze sobą zrobić. Najlepiej to je olać i zaraz same się będą odzywać skoro niebiescy przerzucili się z hipergamicznych p0lek na Ukrainki xD

Żeby włączyć mózgi p0lek wystarczyło im pojechać po wyglądzie. To jest tak głupie, że do teraz zastanawiam się jak to zadziałało xDDDDDDDDD

Przypominam - niebieski bez różowej da sobie radę, różowa bez niebieskiego już nie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#p0lka #heheszki
źródło: comment_1649081575zd4KUwSyyGsXkU3knkpKiu.jpg
  • 11
Myślałem, że napływ Ukrainek nic nie zmieni


@tbhilt: Jak mozna tak w ogol wnioskowac? Prawie milion dodatkowych kobiet w PL w roznym wieku i mialo by sie nic nie zmienic? Doslownie kazdy moj znajomy z Tindera korzystajacy mowi ze zmienilo sie bardzo mocno na plus.

No chyba ze siedzi sie w piwnicy, nie wychodzi do ludzi i liczy ze ktos mu wrzuci do jego krypty mloda Ukrainke i zatrzasnie za nia
@pieczony_szczur_z_ogniska: Z tego względu uważałem, że się nic nie zmieni, że nadal kobiety mogą przebierać w gości jak leci tylko zamiast 10 mają pewnie 8 i tych 8 się mniej angażuje.

Pękła im dupa przy tej akcji ale nadal to p0lka 1/10 może przebierać jak leci.