Wpis z mikrobloga

Cześć, ma ktoś z was S21 FE i użytkuje go z smartwatchem (np. watch 4)? Interesuje mnie czy przy włączeniu non stop bluetooth znacznie szybciej leci bateria.
Słyszałem, że generalnie bateria nie jest super i zastanawiam się czy z zegarkiem nie leci za szybko, żeby dało się go w miarę komfortowo użytkować.
#samsung #telefony #smartwatch
  • 8
@cdawid1: mam z zegrakiem watch 4 oraz słuchawkami na BT (średnio 1h dziennie). Według mojego użytkowania to średnio starcza na 1 dzień i 7 godzin. 100% baterii to około 6h SOC.
Moje średnie dzienne użycie to 59% baterii
@kojiko: ja właśnie się zastanawiam czy ekran nie będzie za duży i czy nie brać iphona 13 mini ;) największą wątpliwość mam właśnie co do baterii, bo bardzo różne głosy można usłyszeć, ale skoro mówisz, że jesteś zadowolony to może jednak opłacę to zamówienie
@cdawid1 ja brałem w promocji 8/256 za 3600 z czego 600 był cashback i słuchawki gratis więc opłacało się. Na pewno ekran nie za duży:) w kieszeni się jeszcze mieści:)
@kojiko: teraz była promka z zegarkiem watch 4 za 1 gr. więc finalnie wyszło 2 999 zł. Tak tak, widziałem właśnie, że generalnie ekran jakoś strasznie duży też nie jest i ramki całkiem cienkie. Dzięki za info ;)