Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki co ja mam zrobić?

Dziewczyna się obraziła, że nie ucieszyłem się z prezentu od niej. Kupiła bokserki Calvin Klein, ale wspominałem jej, że takich nie noszę, bo muszę mieć luźno. Na marginesie dodam, że noszę te luźne bokserki z CottonWorld i świetnie się spisują już od 10 lat.

Dziewczyna też do tej pory na ich temat nic nie mówiła, do teraz, jak kazałem jej zwrócić to się rozbeczała.

#logikarozowychpaskow #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #624acf02d6fcd8e3193a1f6e
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 19
@Rozmowa_nie_kontrolowana: To jest nic. Wyobraź sobie, że kupujesz niebieskiemu bilety na koncert, wykładasz grube hajsiwo, a on mówi z krzywą miną, że takiej muzyki nie słucha - i ostatecznie nie jedziecie (a biletów nie dało się odsprzedać). Po czasie - kupujesz bilety na gokarty na Dzień Mężczyzny - a jak przychodzi do terminu realizacji, to chłop mówi, że będzie musiał wybrać czy przyjechać na gokarty czy dzień później do psychologa bo
@Mirabelkowna26: miłość jest ślepa niestety. Latałam 3 lata na kazde jego zawołanie, prezenty stale ale tylko dla niego.. O kwiaty to chyba musiałabym petycje do papieża pisać.. W nosie miał jak ja się z tym czułam. Co kupiłam to fru leżało miesiącami.. Stale nie zasługiwalam, stale mnie karał bo powiedziałam co mnie boli.. Kupił mi coś? To wyliczanie ile to on nie wydał na mnie.. Najgorzej jak się usłyszy 2 tygodnie
OdległyHultaj: @Mirabelkowna26
@Typowakotka
a nie przyszło wam do głowy, że nie wszyscy faceci chcą niespodzianek i w ogóle prezentów? niektórzy mają taki charkter, nie lubią zmian i nowości
dla kobiet gadżety to podstawa prezentów dla chłopow, tak kształtuje popkultura, z tym, ze sporo chłopów ma w .... takie prezentów, a potrzebują bliskości i spokoju zamiast wiecznego pieprzenia o potopie świata i dostawania od drugiej połowki to co nakazuje wam tv i
@AnonimoweMirkoWyznania: ale tu chodzi o docenienie starań, ktoś kupuje coś dla kogoś bo o tej osobie myśli. A nie usłyszy " teraz ja będę musiał ci coś kupić'. Jak facet widzi że kobieta robi dla niego wszystko, a ten ma #!$%@? na to to sorry ale to nie miłość ale chamstwo.
@AnonimoweMirkoWyznania: A nie przyszło Ci do głowy, że oprócz prezentów, wyjazdów, atrakcji, stawianych kolacji itd facet miał też spokój, kobietę, która za każdym razem jak przyjeżdżał czekała z obiadem, nie kupczenie seksem tylko czyste, piękne i żarliwe uczucie... Kobietę, która na koniec świata by za nim poszła - z miłością, lojalnością, wiernością i oddaniem. Tylko, że człowiek to taka kreatura, która szybko przyzwyczaja się do dobrego. I żeby cokolwiek mogło się
@Typowakotka: Otóż to - chodzi tylko o ten "przebłysk" na zakupach - "co by mu się spodobało", "na co miałby ochotę". Czasem wracałam do domu z koszulką, czasem ze skarpetkami bo potrzebował, a czasem po prostu z ulubioną wodą mineralną bo innej nie pił. Czy działało to w drugą stronę? Czasami. Bardzo rzadko. Niestety przez większość czasu była to jednostronna aktywność. Czy żałuję? Trochę tak, bo jak policzyłam ile to było