Wpis z mikrobloga

To jest jakiś koszmar z tym Królikowskim. To jest tak, jakby cały wszechświat się zmówił, żebym dokładnie wiedziała co się dzieje w życiu tego człowieka, choć bardzo, ale to bardzo nie chcę. Kiedyś ludzie się śmiali, że z rodziną Kardashian tak jest, że nie chcesz wiedzieć, ale wbrew swej woli się ciągle czegoś o nich dowiadujesz.

W telefonie mam feed newsów z google. W pewnym momencie się wkurzyłam - przy każdej wiadomości na temat Królikowskiego wchodziłam w opcje i wybierałam wszelkie możliwe opcje typu "nie chcę oglądać wiadomości na temat" Królikowski, celebryci, Opozda, a i tak się zawsze jakoś przecisnęło. Wchodzę na portal z informacjami, żeby przeczytać, które miasto bombarduje Putin, a na głównej zasrany Królikowski.

Na tę chwilę, kompletnie wbrew mej wiedzy, dowiedziałam się, że facet jest synem Grażynki z Klanu i Kusego z Rancza. Że wziął ślub z Joanną Opozdą i choć nie wiem kim ona jest, to wiem dokładnie jak wyglądała jej suknia ślubna ze wszystkich j*banych kątów widzenia. A potem jej ojciec odwalił jakąś akcję z niewpuszczeniem jej matki do domu i grożeniem wszystkim bronią. A następnie Antek Królikowski zaczął ją zdradzać, kiedy ta była jeszcze w ciąży i przez kilka dni nie widział nowonarodzonego syna, a teraz postanowił zrobić jakąś durną galę MMA. Ja nie wiem tyle o własnej rodzinie. Co mam zrobić, żeby uwolnić się od Antka Królikowskiego?!

#pasta #krolikowski #heheszki
  • 1