Wpis z mikrobloga

@hetero_sapiens: ogolnie panuje taka opinia ze jak sie chce gdzies przyjechac pozwiedzac i cimcirimci to polska jest numer jeden ( ͡° ͜ʖ ͡°) i to podobno jest prawdziwe znaczenie "polek jako najpiekniejszych na swiecie"
ja nie mam jak sie wypowiedziec bo zadna z moich kolezanek mi sie nie przyznala do siadania na ogonach obcokrajowcow wiec teoretycznie moge udawac ze to mit wymyslony przez zlych niemcow ktorzy nam
ja nie mam jak sie wypowiedziec bo zadna z moich kolezanek mi sie nie przyznala do siadania na ogonach obcokrajowcow wiec teoretycznie moge udawac ze to mit wymyslony przez zlych niemcow ktorzy nam zazdroszcza


@IntoApocalypse: to idź do klubu w Warszawie lub Krakowie i mów wyłącznie po angielsku. Będziesz miał szybko cos do opowiedzenia

Serio komuś zależy na opinii osoby której jedynym osiągnięciem jest świecenie dupskiem w Internecie, i ludzie dają się tak łatwo prowokować? W jakim świecie przyszło nam żyć?

@eibhlin_dw: Najpiękniejsze na świecie p0lki przecież nie dadzą sobie w kaszę dmuchać. I tak już jest gównoburza wśród przepięknych rodaczek o zadbane konkurentki ze wschodu

InstrybutorzOrlenu - > Serio komuś zależy na opinii osoby której jedynym osiągnięciem...

źródło: comment_1649047362QmiaMM95VrboOmQn0q2RoD.jpg

Pobierz
to może już nie dodawaj bo to nieprawda.


@Instrybutor_z_Orlenu: No to przejrzyj sobie te filmiki.
Każdy z nich to albo odpowiedz Polki albo Ukrainki podkreślającej, że one nie uważają "jak dziewczyny nagrywające ten trend" używając liczby mnogiej, jakoby tych nagrywających o wzroście samooceny było więcej. Co jest bzdurą. Wszyscy się dali sprowokować dosłownie jednej osobie a gównoburza sama się nakręciła.

My nie potrzebujemy tu wroga, sami siebie wykończymy tym pluciem jadem
polki sie nadaja do robienia w #!$%@? idealnie, chyba w regionie zadna inna nacja nie ma wsrod kobiet tyle jadu


@Instrybutor_z_Orlenu: A to już zalatuje hipokryzją. Wyluzuj trochę.

@geuze: Te piękne, zadbane, pracowite i wdzięczne będą miały pewnie lepsze opcje niż pierwszy lepszy mizogin
( ͡° ͜ʖ ͡°) Strach pomyśleć co będzie za tydzień lub dwa. Łaska wykopu na pstrym koniu jeździ.