Wpis z mikrobloga

1197 + 1 = 1198

Tytuł: Sztuka życia bez ściemy
Autor: Jan Kaczkowski
Gatunek: poradniki
Ocena: ★★★★★★
ISBN: 9788324061907
Wydawnictwo: Znak
Liczba stron: 224
Generalnie nie czytam poradników i nie wiem dlaczego skusiłam się akurat na ten, ale parę fragmentów bardzo zapadło mi w pamięć i nie żałuję, że sięgnęłam po tę pozycję. Niech nie zwiedzie was jednak tytuł, ta książka jest trochę o życiu, ale też trochę o umieraniu. Mimo że nie jestem katoliczką to nie przeszkadzały mi fragmenty o Bogu oraz te z Biblii. Jeśli miałabym jakieś uprzedzenia to z pewnością nie sięgnęłabym po tę książkę, wiadomo. Nawet miałam chwile natury czysto refleksyjnej a o to chyba w takich książkach chodzi. Wydanie na pierwszy rzut oka wydaje się ładne, ale jest sporo powtórzeń i książka jest dość pstrokata w środku. Poleciłabym mojej mamie.

#bookmeter #ksiazki #czytajzwykopem #literatura #poradnikibookmeter
Pobierz Przytulnie - 1197 + 1 = 1198

Tytuł: Sztuka życia bez ściemy
Autor: Jan Kaczkowski
Ga...
źródło: comment_1649020305FmK1BEUbEqsjrTbdidX1Mp.jpg
  • 3
Informacje nt. książki z tagu #bookmeter:

Średnia ocena z Wykopu: ★★★★★★ (6.0 / 10) (1 recenzji)
Następne podsumowanie tagu: 2022-05-01 00:00 tag z historią podsumowań »
Kategoria książki: religioznawstwo, nauki teologiczne
Liczba stron książki: 224

Jesteś pierwszym recenzentem tej książki tutaj :)

Podobne książki:
1\. Monopol na zbawienie (Szymon Hołownia) - najnowsza recenzja usera bardzospokojnyczlowiek ★★★★ (7.0 / 10) - Wpis »
2\. Dość katolipy (Jan
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Przytulnie:

Jeśli miałabym jakieś uprzedzenia to z pewnością nie sięgnęłabym po tę książkę, wiadomo.


A tak trochę prowokacyjnie spytam: dlaczego "wiadomo"?
I jeszcze bardziej prowokacyjnie zaninsynuuję odpowiedź: czyżby ze strachu, że "druga strona" (lub, jak kto woli, "tamci") mogą mieć jakieś argumenty lub, nie daj Boże (w tym przypadku to "Boże" zupełnie celowo) rację? I to niekoniecznie swoją!
@George_Stark: Z co najmniej dwóch powodów. Po pierwsze: po prostu nie byłabym zainteresowana, nie miałabym najzwyczajniej na świecie jak na nią trafić. Po drugie: szkoda byłoby mi na nią czasu, kiedy mam stosy innych książek do przeczytania. Ale bardzo podoba mi się Twoje pytanie i być może ją niefortunnie się wysłowiłam, ponieważ lubię pozycje, które prowokują moją głowę. Jako ciekawostkę dodam, że trafiłam na nią wpisując "Bóg" w wyszukiwarkę książek i