Wpis z mikrobloga

Jakoś pod koniec 2017 zacząłem korzystać z funkcji "watch later" na #youtube. Do tej pory, łącznie nazbierało mi się 2834 filmów do obejrzenia na później, z czego 150 jest już niedostępnych - usuniętych, zablokowanych albo zmienionych na prywatne. Wychodzi z tego, że miesięcznie średnio znikają ok. 3 filmy. Przy czym nie były to jakieś specjalnie podatne na usunięcie materiały (typu nsfw albo coś politycznie niepoprawnego). Nie powiem, zaczyna mnie to już powoli #!$%@?ć. Youtube nie pozwala nawet zobaczyć tytułu zdjętego filmu.

Są jakieś programy które zautomatyzowałyby regularne przenoszenie watch later do playlisty?

Mając playlistę już sobie poradzę, póki filmy są dostępne online youtube-dl wszystko mi ściągnie, ale "watch later" jest jak prywatna playlista, więc nie ma dostępu do niej z zewnątrz, chyba że o czymś nie wiem.
#programy #pytanie #datahoarding #youtubedl #protip #aplikacja #backup #mirror #cenzura
Folmi - Jakoś pod koniec 2017 zacząłem korzystać z funkcji "watch later" na #youtube....

źródło: comment_1649010347qrhXvzPvKMDAzDSKmjd9tx.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz