Wpis z mikrobloga

Przyczynianie się do deflacji na rynku matrymonialnym, to obowiązek każdego świadomego mężczyzny.

Miałem wczoraj na mieście taką sytuację. Zamawialiśmy ze znajomymi alkohol w klubokawiarni - przy barze tuż obok którego jest parkiet. Tańczyło na nim sporo ludzi. W pewnej chwili poczułem objęcie na plecach. Nienawidzę sytuacji, kiedy ktoś mnie dotyka z zaskoczenia, więc już mnie to #!$%@?ło na starcie. Odwracam się, a tam klasyczny przypadek korpo-polki milenialsowej (szczupła, ale: niska + w porywach 5/10 z twarzy + stara, bo bliżej 30 niż 20 lat).

Była oczywiście podpita i - pomimo mojego chłodnego spojrzenia - zbliżyła twarz w kierunku mojego ucha. Wydarła się: "tańczymyyyyy".

Jako że naoglądałem się wczoraj Wheat Waffles na YT, to nie miałem nastroju na znoszenie tego typu zachowań ze strony kobiet i wycedziłem najzimniej jak potrafiłem "zejdź mi z oczu" - z miną jak na pic rel xD

Szok na jej twarzy był bezcenny. Przyzwyczajona, że w takich sytuacjach 90% facetów cieszy się z "nagrody", jaką jest możliwość robienia z siebie debila w godowych obmacywankach, zrobiła wielkie oczy i z podkulonym ogonem wróciła na parkiet do swojej koleżanki. Następnym razem się zastanowi i podbije do kogoś na jej poziomie.

Nic mnie nie brzydzi tak, jak dobrze wyglądający goście, którzy przez swoje zwierzęce instynkty podbijają ego takim przeciętniaczkom, bo chcą poruchać. W ten sposób nieatrakcyjne kobiety mogą przebierać w prawie każdym, co absolutnie rujnuje rynek dla wszystkich mężczyzn. Nie będzie na coś takiego mojej zgody. Trzeba doprowadzić do deflacji na rynku matrymonialnym, tak jak NBP to próbuje robić w gospodarce podnosząc stopy procentowe.

+ mały apel do kobiet, które to przeczytają - nie dotykajcie obcych facetów bez ich zgody. W odwrotnej sytuacji jesteście oburzone i krzyczycie o molestowaniu - macie podwójne standardy i wychodzicie w takich sytuacjach na hipokrytki. Część mężczyzn sobie tego po prostu nie życzy.

#blackpill #pieklomezczyzn #pieklokobiet #bekazrozowychpaskow #rozowepaski #niebieskiepaski #tinder
Tywin_Lannister - Przyczynianie się do deflacji na rynku matrymonialnym, to obowiązek...

źródło: comment_1648993596R7ZKyEYToN10N2c5KADUTn.jpg

Pobierz
  • 58
  • Odpowiedz
+ mały apel do kobiet, które to przeczytają - nie dotykajcie obcych facetów bez ich zgody. W odwrotnej sytuacji jesteście oburzone i krzyczycie o molestowaniu - macie podwójne standardy i wychodzicie w takich sytuacjach na hipokrytki. Część mężczyzn sobie tego po prostu nie życzy.


@Tywin_Lannister: TO.
  • Odpowiedz
@EastWestEast: Nienawidzę tego. Bez względu na wiek nie potrafią się zachować. Zaczęło się od nauczycielek, które w liceum dotykały mojej czupryny, a obejmowanie albo zawieszanie się na facecie - najczęściej będąc pijaną - to szczyt żenady.
  • Odpowiedz
@H4X0r3Q: Opanowanie wynikało pewnie z tego, że mam o wiele grubsze i bardziej skandaliczne historie, w których byłem ofiarą z przeszłości. Napisałem o tej, bo to świeża sprawa, a mocno się naoglądałem blackpillowego contentu w tym tygodniu i mnie natchnęło na wpis.
  • Odpowiedz
@Tywin_Lannister:

Opanowanie wynikało pewnie z tego, że mam o wiele grubsze i bardziej skandaliczne historie z przeszłości


Brzmi poważnie. Czy one również były związane z kobietami (jak wzmianka w komentarzu powyżej od ciebie)?
  • Odpowiedz
Trzeba doprowadzić do deflacji na rynku matrymonialnym, tak jak NBP to próbuje robić w gospodarce podnosząc stopy procentowe.


@Tywin_Lannister: To z czym faceci są w związkach obecnie w wielu przypadkiem jest dramatem. Dziewczyny/kobiety które w życiu nie spędziły dnia nad autorefleksją i nie czują potrzeby zmian. Zwykle mają takie checkboxy jak: zaniedbane, z nieprzepracowanymi traumami które przenoszą na innych, niesamowicie wymagające.

Jak jakiś koleś ma wymagania to dostaje odpowiedź żeby popracował
  • Odpowiedz
@Tywin_Lannister:

Ostatnio opisywałem jedną z najbardziej żenujących sytuacji jaka mi się przytrafiła, kiedy niektórzy próbowali robić z męskich kierowców Ubera / Bolta wielkie zagrożenie dla kobitek¯_(ツ)_/¯


wiedziałem, że skądś cię kojarzę - ten komentarz pamiętam cały czas ( )
  • Odpowiedz
@Tywin_Lannister: fuuuj to przecież podchodzi pod molestowanie
tragiczne obycie dziewczyn (a właściwie starszych pań), brak manier

kiedyś tak się obejmowałem z kolegą to jakaś dziewczyna na imprezie pomyślała że też może
jak to zobaczyłem to w pół sekundy #!$%@?ła się z moich barków jak will smith ze ścieżki swojej kariery i zrobiła tylko minę jak pic rel
D.....r - @Tywin_Lannister: fuuuj to przecież podchodzi pod molestowanie
tragiczne o...

źródło: comment_1648997067LBXM33QXFdFhNU33SzatDn.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Dispairter: jak się z ziomkami parę tygodni temu dobrze bawiliśmy na parkiecie do Out of Touch, to też jakieś dwie stare baby (koło trzydziestki) próbowały się dołączyć, żeby z dobrego vibe’u zrobić jakieś godowe podchody.

Z zażenowanymi uśmieszkami udaliśmy się wszyscy na drugą stronę parkietu…
Tywin_Lannister - @Dispairter: jak się z ziomkami parę tygodni temu dobrze bawiliśmy ...
  • Odpowiedz
@BlackpillRAW: Gdyby się udało odkręcić tę spiralę, którą napędzili spermiarze, to kobiety by były normalniejsze. Dla naszego pokolenia pewnie już za późno i musimy się pogodzić z wadami współczesnych bab, ale może następne pokolenie będzie miało więcej szczęścia.

@Pozytywny_gosc: Ciekawe czy dzisiaj na grupce na messengerze, napisała jakiś monolog do koleżanek, o tym jacy współcześni faceci są chamscy i beznadziejni po wczorajszej sytuacji ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
  • 3
@Tywin_Lannister

Ciekawe czy dzisiaj na grupce na messengerze, napisała jakiś monolog do koleżanek, o tym jacy współcześni faceci są chamscy i beznadziejni po wczorajszej sytuacji ¯\(ツ)/¯


Na pewno tak było, o ile w ogóle coś pamiętała, bo mogła też być mocno #!$%@?.

Dobrze zrobiłeś. Szacuneczek dla Ciebie Mireczku
  • Odpowiedz
@Tywin_Lannister: Nic się teraz nie zmieni ani tym bardziej w przyszłości. Od zarania dziejów większość mężczyzn nie jest wstanie zapanować nad popędem. Potrafią się całkowicie upodlić, stracić godność robić za podnóżek dla kobiety w imię otworu pomiędzy nogami. Mamy świadectwa tego z życia codziennego jak również z historii. Głównymi winowajcami fatalnego stanu rynku matrymonialnego są mężczyźni. Cóż jest to przykre, żałosne godne pogardy ale niestety tak to wygląda.
  • Odpowiedz