Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam nad soba sasiadow z malym dzieckiem. Gowniarz biega calymi dniami od 8 rano, do 22 i drze morde. Rodzice czesto razem z nim. Przewraca tez krzesla i gra w pilke w mieszkaniu. Rozmowy spokojne, agresywne, stukanie w sufit, nic nie daja. Pomyslalem ze nie moze tak byc, ze tylko ja mam przez to #!$%@? humor wiec moze porysuje im dotkliwie auto? Wiem ze to kretynskie, ale mam potrzebe zemsty. Te #!$%@? tez #!$%@? do wspolnoty sasiadke, bo wywiesila sobie reklame na balkonie, wiec takich nie zal. Czy to bardzo debilny pomysl?
#sasiedzi #patologiazmiasta #podludzie #patologia

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #624992b7801f84c6805cd5a7
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 120
@AnonimoweMirkoWyznania ale po co od razu rysowac auto, mozesz wysmarowac klamki (najlepiej od wewnatrz) gownem, do tego np. ziemniak do wydechu ( ͡º ͜ʖ͡º) jak najbardziej cie rozumiem, od miesiaca moimi sasiadami jest rodzinka ukrow w postaci malzenstwa i 6 kaszojadow, ktore tak mi zatruwaja zycie, ze odechciewa mi sie jakiejkolwiek sympatii w strone tego narodu