Wpis z mikrobloga

Kurła mirki jaka akcja, ja do tej pory w szoku jestem. Pół roku oflakorycznych doznań, multum pieniędzy wydanych na pachnące alkohole, saważe, erosy, inviktusy, nisze i tak od tego czasu psikam się tymi olkoholami i w sumie nic z tego. Nawet boisa imperiala zarzuciłem do fryzjerki. DWA RAZY!!! Bo po braku reakcji po pierwszym myślałem, że może nos ma przytkany, że moze za mało strzałów zarzuciłem. Za drugim się upewniłem, że projektuje na 5m i co? Jajco. I tak się powoli życie toczy bez tych slynnych komplementów. Wczoraj wieczór miałem spędzać z dziewczyną, więc hehe La nuit de l'homme bleu electrique wlecial, bo ponoc pachnie jak klasyczny La nuit a jeremiasz mówił, że to zapach hehe seksu( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale zanim randka się rozpoczęła to hurr durr idziemy z jej siostra do biedry bo jutro zamknięte. I wtedy, między regałami ze srajtasma oraz mortadelą podwawelską usłyszałem od owej siostry go po raz pierwszy. Czysty, piękny, nie wymuszony, prosto z serca tekst, że ładnie pachnę ()



#perfumy
Pobierz isgorath - Kurła mirki jaka akcja, ja do tej pory w szoku jestem. Pół roku oflakorycz...
źródło: comment_1648980733oLWJ9fdPA7Eumdb0dLLmXd.jpg
  • 5