Wpis z mikrobloga

@maikeleleq: ja to robię xDDD właśnie dlatego ze spora cześć ,,kosmetyczek” to tak naprawde nie oferuje nic uzasadniającego cenę zdecydowałem się pomoc mojej dziewczynie i robić sam takie rzeczy. Teraz jestem obtrzaskany w temacie i moglbym zrobić to co spora cześć branży i zorganizować jakis chiński taboret w moim zagraconym mieszkaniu i voila, jestem gotów brać 200 zł za przyklejenie kępek Eylure z hebe za 16 zl za komplet z fixem
  • Odpowiedz
Dobra, nie chce mi sie wolac tych wszystkich przychlastow-ekspertow, bo w dupie byli gowno widzieli.

W branży beauty zmienily sie regulacje i wymagana jest kasa fiskalna
Jak robisz paznokcie i rzesy bez zusu, podatkow, kasy fiskalnej i NEZ STERYLIZACJI itp to luzik, mozesz dawac stawki ponizej rynku

A ta jakosc taka sama za paznokcie za 50pln vs 120 to juz sie naogladalem i nasluchalem jaka to jakosc tych co robia na lewo
  • Odpowiedz
@Takemura: O No i tak i nie, ceny poszły w górę to prawda, ale przerobiłam 3/4 salonów we Wrocławiu, żeby mieć usługę wykonana tak, że naprawdę warto za nią zapłacić… notabene i Ukrainek ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale mają normalny salon itp, zaczęłam korzystać z ich usług przed wojną, bo akurat mam głęboko, jakiej narodowości jest osoba, która wykonuje usługę, ale już do usługi mam wymagania. Zmierzam
  • Odpowiedz
gdzie w dodatku laska ci pierdzieli jakie ze starym problemy ma, cierpliwość to cecha której nie ma każdy


@maikeleleq: dlatego Ukrainki biorą mniej, bo nie rozumieją tego #!$%@? ;D
  • Odpowiedz
Ukrainki nie płaca ZUSu, podatku nie odprowadzają, materiały za grosze z Ukrainy więc dlatego mają taniej, a laski normalnie maja działalności zakładają żeby to legalnie prowadzic


@maikeleleq: jeśli twoja koleżanka robi to mega profesjonalnie (większość tych rzęs wygląda jak gówno i nie wiem po co laski sobie to robią), ale jeśli twoja kumpela robi to mega dobrze to żadna klientka nie pójdzie do Ukrainki, która jej to wykona gorzej, z gorszym
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@maikeleleq: op to debil, zresztą jak każdy kto mówi o "psuciu rynku".
Jeśli usługę jednego człowieka wypiera ktoś kto robi to taniej albo maszyna to jest to dla społeczeństwa zjawisko pozytywne, gdyż zwalnia się siła robocza, która może być wtedy przeznaczona na zaspokajanie naszych nowych potrzeb. A jeśli nie chce się w tym celu przekwalifikować to ma problem i niech gnije pasożyt.
Idąc logiką opa powinniśmy zbanować automatyczne odkurzacze, aby nie
  • Odpowiedz
@maikeleleq U mojej narzeczonej jest podobnie tylko, że w robieniu paznokci. Spadek ilości klientek przez tę sytuację. Problemem nie jest to, że nagle płacą mniej, tylko to, że bardzo często te tańsze usługi nie są robione w rygorze sanitarnym. Bardzo często klientki w tych tańszych usługach nabawiają się onycholizy, zielonej bakterii, mają pouszkadzane macierze. Wychodzą z różnymi chorobami paznokci. Dziewczyna robiąca paznokcie bez większej wiedzy odnośnie samego tematu, zrobi hybrydę na chorym
  • Odpowiedz
@Spring90: Ukrainki nie płaca ZUSu, podatku nie odprowadzają, materiały za grosze z Ukrainy więc dlatego mają taniej, a laski normalnie maja działalności zakładają żeby to legalnie prowadzic


@maikeleleq: Żadna z pseudo kosmetyczek, makijażystek, fryzjerek co się do nich chodzi do domu tego nie robi
  • Odpowiedz