Wpis z mikrobloga

Siema Mirki, jestem nowy na #tinder i mam kilka pytań jak to się tu odbywa.
1. Jaki minimalny czas pisać przez tinder z typiarą, żeby zaproponować spotkanie?
2. Mogę wyjść z inicjatywą na wymianę ig z nią? Czy wyjdę na creepa? Słyszałem, że raz na ruski rok się same pary kasują.
3. Ogólnie to gadka się zaczęła kleić i coraz częściej dziewczyna nie boi się używać „śmiechowych” emotek i jest skora do droczenia się, jednak odpisuje średnio co 2-3h (ja w sumie też, żeby nie wyjść na desperata). Jest to powód do obaw, czy to częsta praktyka stosowana przez różowe?
4. Jak wplątać w rozmowę pytanie o spotkanie?
5. Gdzie najlepiej się spotkać? Myślałem nad jakąś kawiarnią, ale z dwojga złego lepsze gadane będę miał po lekkim % xd ,także może jakiś lokal wieczorową porą?

Dzięki z góry za fatygę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#tinder #laski #logikarozowychpaskow #randki #randkujzwykopem
  • 5
@Blackol12 chłopie, nie ma filozofii, napieraj jak najmocniej xd ja zawsze proponiwalem spotkanie w 1 max 2 wiadomości i wychodziło wszystko git, grunt mieć upatrzoną barówę i wszystko zagra
@Blackol12:
1. Spotkanie proponuj maksymalnie w piątej wiadomości. Jeśli dziewczyna chce kogoś poznać, zgodzi się na szybko wysuniętą propozycję spotkania. Jeśli się nie zgodzi, to pisze z Tobą tylko dla atencji.

2. Jeszcze jak. Przeskoczysz tym ponad bycie tylko gościem z Tindera i są większe szanse, że coś z tego będzie. Tylko mam nadzieję ze masz przyzwoity profil na ig, a nie zdjęcia z głupimi minami i wódą.

3. Jak w
1 najlepiej praktycznie od razu dodając że nie lubisz pisać 2 to po zaproponowaniu spotkania 3 wyłącz powiadomieni i tez odpisuj jak masz czas 4 napisz ze nie lubisz opowiadać o sobie pisząc wolisz się spotkać 5 bądź kreatywny dużo jest fajnych miejsc nie tylko kawiarnia