Wpis z mikrobloga

Ludzie rzadko przyznają się do pewnych rzeczy, ale ta kobieta jest szczera. Kobieca natura podpowiada jej, że, pomimo bólu, naturalny poród to rozkosz, przyjemność i szansa na wyjątkowy orgazm. Ciekawe czy jej syn będzie mniej kochany w przyszłości z powodu braku stymulacji główką niemowlęcą jej stref erogennych, a więc i mniejszego przywiązania. Tak działa natura.

#birthpill #dickpill #natura #genetyka #zdrowie #wiedza #porod #szpital #macierzynstwo #ojcostwo #rodzicielstwo #rodzina #dzieci #medycyna #nauka #szczerosc #ciekawosc #plodnajulka #betabankomat #penis #kutangens #seks #ruchanie #zwiazki #blackpill #przegryw #p0lka #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski #rozowepaski #samiecalfa #chadowezycie
RedSensej - Ludzie rzadko przyznają się do pewnych rzeczy, ale ta kobieta jest szczer...

źródło: comment_1648914103UaCd6fpaJ00x4UoQEeUNSK.jpg

Pobierz
  • 11
@RedSensej: Właśnie tak do mnie doszło, całe życie się zastanawiałem czemu w domu mam zawsze pod górkę, i odnoszę wrażenie że co by sie nie działo zawsze ja jestem winny i najgorszy. No i ten post mi otwiera oczy, jako jedyny z rodzeństwa byłem narodzony przez cesarskie cięcie. Czyli wychodzi że chyba to jednak prawda, bruh