Wpis z mikrobloga

https://www.wykop.pl/wpis/64166081/mirki-co-chorowaly-na-covida-i-stracily-wech-jak-s/

Byc moze pamietacie mirki jak pisalem jakos miesiac temu posta o tym jak stracilem wech przez covid, praktycznie byl na na 5% tego co bylo wczesniej. Strasznie sie przestraszylem i mialem dola bo sa osoby ktorym wech albo nie wrocil calkowicie albo nie wrocil w ogole... albo wrocil jakis inny dziwny ze czuli wszedzie zgnile mieso ( to juz w ogole jakies tortury (°° )

Ale jak ktos jest ciekaw jak wech mi wrocil to oglaszam po miesiacu ze praktycznie w 100% i jestem niezmiernie zadowolony z tego, nieraz jak ide gdzies na miescie to czuje zapachy od dziewczyn czy nawet zapach ich szamponu do wlosow ()

Jak ktos bedzie chorowal na covida to polecam witaminki z grupy B, witamine D, cynk (nawet sa badania ze bezposrednio jest powiazany ze zmyslem smaku i zapachu) no i witamine C (potwierdzona skutecznosc w leczeniu grypy, gdzies tez widzialem badanie ze rowniez pomaga przy covidzie).

Moze sie komus przyda ʕʔ
#perfumy #covid19
  • 6
@Zimnok: Mi pomógł sok z aronii ale pewnie ma te witaminy co poleciłeś

W owocach aronii można znaleźć też witaminy B2, B3, B9 (kwas foliowy), C i E. Bioflawonoidy poprawiają wchłanianie witaminy C, więc działa ona jeszcze efektywniej, a z kolei obecność witaminy C poprawia wchłanianie witaminy E.
@Zimnok mi po pierwszym covidzie bardzo długo wracał. Przez 3 miesiące bylo słabo a kolejny rok mialem zmieniony węch i smak. Po ponad roku było już normalnie a wręcz miałem wrażenie, że jest lepszy niż był. Wtedy poznałem tag perfumy
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Zimnok: mi miesiąc po covidzie węch zaczął wracać ale muszę się zaciągnąć żeby w ogóle coś poczuć. Spróbuję suplementacji tak jak piszesz bo już #!$%@? dostaje. Zero radości z jedzenia