Wpis z mikrobloga

Hej, jak masz na imię? Mirek Zakolski? Ale egzotyczne nazwisko, tak samo jak Twój samochód. Nie widziałam jeszcze takiego eleganckiego auta na tym zlocie. Jak się nazywa? Fiat 125 pe, ale fajnie brzmi. Mówisz, że odziedziczyłeś go po dziadku? Ooh to musisz dobrze o niego dbać, skoro tak świetnie wygląda. Podoba mi się jego królewski bordowy kolor oraz te pozłacane wloty powietrza przy błotnikach. Mówisz, że ma oryginalną tapicerkę? To musi ładnie w nim pachnieć, szczególnie siedzenia foteli. Chętnie bym się z Tobą przejechała jeśli nie masz nic przeciwko hihi. Dużo bardziej podoba mi się Twoje auto od tego grata za mną. Pytasz się co to za marka? A ja nawet nie wiem, jakiś garbus chyba, ja się nie znam, to mojego chłopaka, jego zapytaj to opowie Ci o nim. Ehh on bardziej dba o niego niż o mnie ehh. Nie ma już prawdziwych mężczyzn którzy, potrafili by się zatroszczyć o kobietę. O właśnie idzie w naszą stronę. To do zobaczenia, może jeszcze kiedyś się spotkamy na innym zlocie.


#harlekinyobrazkowe #harlekinydlaprzegrywow #szaramyszkadlaanonka #zakola #przegryw #samochody #tfwnogf
Pobierz Raylen52 - > Hej, jak masz na imię? Mirek Zakolski? Ale egzotyczne nazwisko, tak samo...
źródło: comment_1648892370Zra1NZopjJobXX8zgofKbN.jpg
  • 2