Wpis z mikrobloga

Poszukuję programistów z doświadczeniem na stanowiska:
Web UI Engineers (React or Vue or Angular)
Sitecore Engineers
Adobe Experience Manager Engineers
Optimizely Engineers (Episerver)
Flutter Engineers

Poziom Mid-Senior.
Wymagany komunikatyweny angielski.
Rekrutacja to tylko 1h spotkanie online po angielsku.

Praca w międzynarodowym środowisku dla klientów z całego świata.
Różne projekty, duże możliwości awansu i zdobywania doświadczenia.

Możliwość pracy B2B/UoP. Praca w biurze/hybryda/zdalna.
Konkurencyjne wynagrodzenie (nie ma sztywnych widelek, rynek i doświadczenie określa wynagrodzenie).
Benefity: opieka medyczna, askhenry, multisport, Udemy.

Zapraszam do kontaktu:)
jeśli jesteś zainteresowany/zainteresowana to najlepiej przesłać link do profilu na LinkedIn

#it #programowanie #programista15k #frontend #praca #pracait #pracazdalna #vue #vuejs #angular #react #sitecore #episerver #adobe #flutter
  • 21
@Caishen: zobacz sobie na askhenry.pl to taki osobisty asystent.

zamiast się skupiać na benefitach lepiej wynegocjować lepsza stawkę;) benefity w sumie jak wszędzie.

tu zamiast Multisport masz kredyty na mybenefit.pl i sobie sam wybierasz czy chcesz Multisport czy bon do sklepu
@kefas_safek: to nic takiego ale zawsze jakby lepiej jak wydajesz czyjąś kasę, a nie swoją na takie zabawy
- ubezpieczenie we wszystkich krajach - nawet obejmowało rekreacyjne korzystanie z paralotni za łódką w jakimś kurorcie - covid też
- pokrycie kosztów uczestnicwa w imprezach sportowych - mogłeś startować w czym chcesz (np. Runmageton) i jak byłeś na liście jako nazwa firmowej drużyny imię+nazwisko + fotka w koszulce to pokrywali wpisowe
-
@Caishen: mamy ubezpieczenie nw do ubezpieczenia grupowego. ale nie orientuje się czy na wszystkie kraje.

co do finansowania startów w zawodach to jest coś takiego. ale to trzeba indywidualnie uzgodnić.

zajęcia z języka są. a czy masz to w czasie pracy zależy od przełożonego.

mamy trochę zniżek w różnych miejscach. jeśli chodzi o samochody to jest to BMW

nie mamy akcji
@endriugolara1: @techko: nie mam wideł, ale jesteśmy powyżej średniej na rynku pracy w Polsce. wszystko zależy od doświadczenia i można to ustalić na rozmowie. rekrutacja to tylko 1h spotkanie i można śmiało spróbować.
@Caishen: w większych miastach zakres usług henrego jest bardzo ciekawy. niestety jeśli mieszkasz poza miastem to zostaje tych opcji mniej. osobiście nie korzystałem ale ci co to zrobili byli zadowoleni z pomocy.
@mdzieg: skoro nie macie widel (czyli wartosci orientacyjnej) to skad wiesz, ze jestescie powyzej rynku? Sredniej rynku liczonej wedlug czego? Srednia z ogloszen na jakims protalu, z ankiety, czy skad?

rekrutacja to tylko 1h spotkanie i można śmiało spróbować.


albo mozna zostac 1h w robocie dluzej i zarobic $ wedle obecnej stawki zamiast pojsc i dowiedziec sie, ze ktos placi 60% mniej xD (plus spotkanie oczywiscie sie przeciagnie, bo w 1h
@techko: nie ma wideł oficjalnych. sa budżety na stanowiska jak wszędzie. nie znam i nie mogę podać wideł. jedyne co wiem że jesteśmy powyżej średniej. z czego liczonej to nie wiem, były różne badania rynku do tego część firm podaje widly.

mamy mieć przyspieszona rekrutację. jego krótkie spotkanie zamiast kilku etapów. chcemy mocno zwiększyć zatrudnienie. kandydat zweryfikuje się na okresie próbnym. nie ja ustalałem zasady rekrutacji. możliwe że się przeciągnie jeśli
nie znam i nie mogę podać wideł. jedyne co wiem że jesteśmy powyżej średniej. z czego liczonej to nie wiem, były różne badania rynku do tego część firm podaje widly.


@mdzieg: no nie wiem, ja nie ufam powaznym firmom, ktore nie moga podac nawet orientacyjnych widelek. Srednia mozna sobie wyliczyc z dupy

kandydat zweryfikuje się na okresie próbnym


@mdzieg: no i ile ten okres probny trwa, 3 miesiace?