Wpis z mikrobloga

Zamówiłem dwie rzeczy na Zalando Longue a dostałem jedną i to jeszcze inną niż zamawiałem. Zamówiłem bluzę a dostałem t-shirt i to nawet niepodobny do tej bluzy, jedyne co się zgadza to marka.
Miał ktoś podobną sytuację? Zdarzyło mi się coś tam zamawiać i zawsze było git, kilka razy nawet coś zwracałem też bez problemu, ale nie widzę tam nigdzie opcji zgłoszenia braku zamówionego towaru, jedynie mogę zwrócić, tylko jak zwrócić coś czego nie dostałem?
#zalando #zalandolounge #modameska #ubierajsiezwykopem
  • 5
@pedro_migo no tak, ale ja zamówiłem dwie rzeczy. Bluzę i spodnie a dostałem jeden t-shirt. To powiedzmy, że zwrócę t-shirt jako bluzę i zaznaczę "dostarczono nieprawidłowy artykuł" ale co ze spodniami, których nie dostałem wcale? Jak mam zwrócić coś czego nie dostałem? Nie widzę tam opcji "brak zamówionego artykułu".
@mietek111: Po prostu musieli się pomylić przy pakowaniu i dostałeś kogoś zamówienie, a ktoś pewnie Twoje.
Na Lounge produktu pojawiają się tylko na kilka dni w danej promocji, więc jedna opcja jeśli to co otrzymałeś się nie zgadza, czy Ci nie pasuje, to tylko zwrot.
@mietek111: A w takim przypadku jak opisujesz to:
jak wejdziesz w swoje zamówienia, klikniesz na to konkretne to będzie opcja zwróć artykuły i tam zaznaczysz oba bluzę i spodnie (bo ich defacto nie otrzymałeś) i jako powód wybierz tę opcję o której mówiłem - zamówiony artykuł się nie zgadza (czy coś takiego)