Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Wojna jeszcze bardziej udowadnia jak bardzo przegrałem w życie przez płeć. Zostałbym zmuszony do walki, jakbym chciał ucieć to by mnie wyzywano od tchórzy o ile w ogóle by się w ogóle udało bo przecież nie mógłbym wyjechać z kraju. Miałbym ginąć jako mięso armatnie a potem by mówili, że na wojnie giną kobiety i dzieci.

Przez płeć (i wygląd) jestem całe życie sam, już ponad 30. Zostałem jako mężczyzna zmuszony do odstawiania cudów na kiju, zagadywania, zapraszania, płacenia i do tego udawania, że to wszystko lubię. Codziennie mi się śni przeszłość. Nostalgia za tym co nie miało miejsca przez płeć i brzydotę. Liceum, studia itp. A teraz jeszcze ta wojna. Gdyby w życiu wybierało się płeć to wybór byłby dla mnie oczywisty.
#przegryw #blackpill #tfwnogf #wojna #zwiazki #przemyslenia

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62457b35ddbaf3b984e3009b
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 32
  • Odpowiedz
OP: @swcc no to jak mam poznać kogoś inaczej niż opisałem? Po prostu nie poznam. A nie sprawia mi żadnej przyjemnoście wyrywanie czy inne zdobywanie. Próbowałem, i po paru próbach jedyne o czym marzyłem to kiedy to minie. A na tinderze mam przez brzydotę par tyle co nic.

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: karmelkowa
  • Odpowiedz
antyblakpil: Ale gadasz głupoty OPie. Dobrze, że na koncie jak się zaloguję to mam tag przegryw na czarno, bo nawet jakbyś nie tagował to od razu widać, że kolega stamtąd :)
Po pierwsze primo: co cię obchodzi, że by cię wyzwali od tchórzy. Nie chcesz to nie walczysz i tyle. W Polsce ktoś cię zmusza do wstępowania do woja? Obecnie jest wojsko zawodowe, więc nie masz się o co martwić.
Po
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie wiem za dużo o dyskryminacji w zawodach, ale z pewnością jest to jakiś problem, choć myślę, że bardziej państw nierozwiniętych i tych mocniej kapitalistycznych, aniżeli np. Polski czy Skandynawii, gdzie różnica plac jest już marginalna, a w Polsce już niemal identyczna. Inna sprawa są "fizyczne" możliwości, które jakby nie patrzeć, są różne i oczywistym jest, wbrew opinii przegrywow, że istnieją zawody, w których kobieta ma po prostu trudniej. Co
  • Odpowiedz
Miałbym ginąć jako mięso armatnie a potem by mówili, że na wojnie giną kobiety i dzieci.


@AnonimoweMirkoWyznania: Panie przegryweczku, ginięcie na wojnie za ojczyznę jest dla Oskariusza. Dla pana mamy odmowę z powodu nadmiaru mięsa armatniego i śmierć głodową w piwnicy.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Przegrałeś przez swoją psychikę, #!$%@? dzieciństwo? Przez brak pracy na sobą? Przez wieczne narzekanie o niska samoocenę.
Tak, mężczyzna generalnie jest łatwiej na całym świecie.
Tak kobiety szukają ludzi zaradnych, podziękuj za to ewolucji ze samica szuka samca który zapewni jej lepsze potomstwo I przyszłość dla nich
  • Odpowiedz
Tak, mężczyzna generalnie jest łatwiej na całym świecie


@DrGreen_2: Mam nadzieję, że to jakiś nieśmieszny żart.

Tak kobiety szukają ludzi zaradnych


@DrGreen_2: To nie jest sprawiedliwe, bo kobiety nie muszą spełniać żadnych wymagań dotyczących zaradności, to dopiero pierwszy z wielu powodów czemu one mają dużo łatwiej.
  • Odpowiedz
To nie jest sprawiedliwe, bo kobiety nie muszą spełniać żadnych wymagań dotyczących zaradności, to dopiero pierwszy z wielu powodów czemu one mają dużo łatwiej.


@zbyszek93: społeczeństwo stawia wobec kobiet wymagania co do zaradności, jak i wiele innych wymagań, więc co ty właściwie #!$%@??
  • Odpowiedz
@zbyszek93: To jest sprawiedliwe bo gdy spojrzysz na ostatnie setki tysięcy lat ludzkości to zobaczysz ze to kobiety rodzą potomstwo i zajmują się ch wychowaniem. Zreszta nie jesteśmy jedynym gatunkiem na Ziemi gdzie to głównie samice wybierają
  • Odpowiedz
@zbyszek93: Rozumiem ze modne jest teraz narzekać i być mizoginem który mówi jak to ciężko jest mężczyźnie. Nie zauważyłem w swoim przypadku i większości moich znajomych. O problemach takich czytam jedynie na wykopie. Jak ktoś ma problemy ze sobą to najłatwiej jest stwierdzić ze problemem są inni w tym przypadku kobiety.
  • Odpowiedz
Przegrałeś przez swoją psychikę, #!$%@? dzieciństwo? Przez brak pracy na sobą? Przez wieczne narzekanie o niska samoocenę.

Tak, mężczyzna generalnie jest łatwiej na całym świecie.

Tak kobiety szukają ludzi zaradnych, podziękuj za to ewolucji ze samica szuka samca który zapewni jej lepsze potomstwo I przyszłość dla nich


@DrGreen_2: Dlaczego zakładasz, że czy to z pracy nad sobą (cokolwiek to ma znaczyć) ma wynikać coś dobrego? Podobnie jak i z narzekania coś
  • Odpowiedz
@TheKirghizLight: Twój ostatni akapit jest właśnie najcelniejszy w całej dyskusji! Każdy z nas żyje w bance i na podstawie której wydaje mu sie ze cały świat tak działa. W przypadku OPa jego bańka pokazuje mu beznadziejność mężczyzny, nie oznacza to, ze jego bańka poprawnie opisuje rzeczywistość.
  • Odpowiedz
@DrGreen_2:

Twój ostatni akapit jest właśnie najcelniejszy w całej dyskusji! Każdy z nas żyje w bance i na podstawie której wydaje mu sie ze cały świat tak działa. W przypadku OPa jego bańka pokazuje mu beznadziejność mężczyzny, nie oznacza to, ze jego bańka poprawnie opisuje rzeczywistość.


Oczywiście, że nie. Dlatego też, żeby w ogóle zacząć rozmowę na temat płci to trzeba spróbować zobaczyć perspektywę drugiej strony. A dziś to dąży w
  • Odpowiedz
ZakochanaProgramistka: patrzysz tylko na minusy ale bycie facetem ma też dużo plusów:
- nie masz co miesiąc przez kilkadziesiąt lat okresu, który oznacza ból i dyskomfort
- nie musisz być w ciąży i rodzić dzeci niszcząc przy tym często swje ciało i nabawiając się hemoroidów, nietrzymania moczu, wachań hormonalnych, cukrzycy, problemów z tarczycą czy wypadającej pochwy
- przez okres starania się o dziecko-ciąży-rok/dwa po urodzeniu nie jesteś wykluczony z rozwoju zawodowego
  • Odpowiedz