Wpis z mikrobloga

@michalcho: Być może i tak, ale składałem dokumenty do OSD (PGE) w imieniu teścia i nie załączałem wspomnianych dokumentów i przeszło. Co więcej samo PGE ich nie wymaga... Możliwe, że sytuacja u innych operatorów wygląda inaczej.
  • Odpowiedz
@themepresta: Ja wysłałem mailem wszystkie załączniki a papiery pocztą jak był covid, od razu kompletny wniosek. Nie wiem czy jest opcja, ale musisz mieć potwierdzenie że dziś złożyłeś, może potwierdzenie nadania listu wystarczy
  • Odpowiedz
@zibizz1: Niestety czasem nie wystarczy... :( Jakiś czas temu była zmiana druków i było "kuku" jak dwa dni przed końcem terminu wysłaliśmy pocztą kilka zgłoszeń na starej wersji. Poszło do kilku rejonów i np Busko przyjęło bez problemu, Mielec też, a taki Staszów odesłał do "poprawy" bo oni za datę złożenia uznają datę dostarczenia poczty, a nie data nadania :/. Napisaliśmy do centrali o interpretacje to odpisali po kilku dniach, że
  • Odpowiedz
@testerwykop: zgadzam się, niektóre rejony nie przyjmowały wniosków bo nie miały liczników i nie wywiązałyby się 30 dni (odmówić przyjęcia wniosku mogły), inne tez ustaliły sobie wcześniejszą datę, bo muszą wniosek "zarejestrować". Dlatego najlepiej udać się na miejsce i dostać jakiś potwierdzenie na kopi

@themepresta: nic straconego, będziesz łapał się na mój prad 4.0 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz