Wpis z mikrobloga

@Namarin: Nauczcie się wreszcie, że życie nie jest czarne bądź białe. Nie było kłamstwem bo choroba istnieje, aczkolwiek środki które zostaly wprowadzone były często bez sensu albo nie w porę + nagonka na szczepienia i maseczki w TV. A Wy jak te barany albo po jednej stronie barykady i nosili byście maski nawet w kiblu albo po drugiej i kichali obcym prosto w ryj bo "przecież to ściema" ( ͡°
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@Winden: No patrz Pan, nigdy nie nosiłem maski, nie dezynfekuje rąk i (uwaga szok i niedowierzanie) nikomu nie kicham w ryj i myje ręce regularnie. No niesamowite.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@Winden: Mam Ci pokazać ulotkę MZ z punktami "dlaczego warto się zaszczepić" która wrzucano do skrzynek na listy? W której każdy punkt okazal się bujdą albo wyniki badań na temat braku skuteczności masek w transmisji wirusa?

Tak naprawdę to mi się nie chce.
  • Odpowiedz
@zapomnialmatoljakdebilembyl: Ale gdzie zostałem #!$%@?? Wytłumacz mi xD tylko nie mów ze zostałem zmuszony do zaszczepienia się eksperymentem medycznym bo to już mi się znudziło. Poza tym że kazali łazić w tej maseczce co rzeczywiście było #!$%@? i średnio potrzebne o nie odczułem za bardzo tej pandemii. Nie miałem robionego ani jednego testu, podróżowałem, chodziłem gdzie chciałem. A jak jakiś kretyn pisze o smiercionkach to mogę się tylko śmiać. Za głupie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Namarin: - no co ty nigdy nie przekonasz Polek żeby zakrywały twarz jak w islamie i tak chodziły dzień w dzień xd
- potrzymaj mi piwo xd
  • Odpowiedz