Wpis z mikrobloga

@Deba: Aż jestem zaskoczony, że to pierwszy post o tej imprezie tutaj na tagu :)
Ilość w tym roku tak średnio, ale mam nadzieję, że jakość na duży plus. Dużo nowych (u nas) browarów, ale też i wódeczek i miodów kraftowych - będzie co kupować i degustować :D A ci co narzekają w necie to stali bywalcy wszelakich imprez i im się już to wszystko przepiło. Dlatego warto sobie zrobić przerwę
  • Odpowiedz
@Peter_Mountain: porównując imprezę sprzed 3,5 roku do tej która ma być to jest połowę mniej browarów, z czego połowa pewnie nie przygotuje nic nowego tylko poleci standardową ofertą to dla osoby która nie jest stałym bywalcem takich imprez a która pije krafty to blado to wypada. Jeszcze ciekawe jak się ceny będą kształtować.
A miody i wódeczki to powinien być jedynie dodatek - bo to nie Silesia Alcohol Fest a Beer
  • Odpowiedz
@Deba: Na dwa dni to zdecydowanie za mało, ale jak w jeden się wpadnie to te 15 browarów to wystarczająco, nawet się po dwa piwa z każdego nie napijesz zanim odpadniesz, też nie warto szaleć ;) Ja uważam, że miody i wódeczki są spoko na takich imprezach, nie mam nic przeciwko, żeby się dołączali. Szkoda, że zabrakło jakiejś cydrowni, bo Chyliczki do tej pory mam w kartonach i z roku na
  • Odpowiedz