Wpis z mikrobloga

@rezydenttomek: ale ja nie mowie o wdziecznosci stary, tylko o tym ze o******a ludziom juz powoli, jak to k*a jest mozliwe zeby stawiac ukrainska flage obok polskiej tylko dlatego bo jest wojna


@galaxybear: Skoro dla Ciebie wojna to „tylko”, to chyba boje się myśleć co uznałbyś za uzasadnioną okoliczność pomocy bliźnim.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
ale ja nie mowie o wdziecznosci stary, tylko o tym ze #!$%@? ludziom juz powoli, jak to #!$%@? jest mozliwe zeby stawiac ukrainska flage obok polskiej tylko dlatego bo jest wojna


@galaxybear: Tylko wojna, tylko ludzie giną. Spoko, można się rozejść, bo wykopek ma inne zdanie.
  • Odpowiedz
bierzcie ich do domu, dawajcie prace, zmieniajcie avatary na flage ukrainska, w ogole #!$%@? dzieci malujcie w kolorach ukrainy XDDD, w dupach sie przewraca a nie, wiecie dlaczego? bo wy, zwykle szare ludzie dajecie z siebie wszystko aby im pomoc a RZAD ktory POWINIEN jak najwiecej POMOC rucha was w dupe i daje marne 1000 zl xD, zobaczymy co bedzie jak sie wojna skonczy i nie beda chcieli wracac bo hehe, po
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@galaxybear: te żebranien w tych strojach z tymi pudełkami to na bank jest jakiś scam. Nie wierzę, że ci ludzie wystają pod Lidlami za darmo. Coś jak łażenie po chatach "wolontariuszy" z WHO lub Amnesty International. Sam miałem w takim gównie pracować. W efekcie na pomoc Ukrainie idzie z 10% tego co dacie.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@galaxybear: Nie wiem, nie mam warunków lokalowych. Zresztą większość osób robiła i robi to z własnej nieprzymuszonej woli a nie dla zarobku. Wiem, w mózgu prawaka takie rzeczy są nie do pojęcia.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
no noxD zobaczymy czy bedziesz taki cwany jak ci z lodowki beda wyjadac ostatnia krome dla dzieci


@galaxybear: Tak, uciekli za granicę, żeby Polakom cały chleb #!$%@?ć. Polska dla Polaków. Anglia dla Anglików i Polaków.
  • Odpowiedz