Wpis z mikrobloga

Niby człowiek wiedział a jednak się łudził. Tyle lat wystawiania ofert i abarot. Chwytliwy towar zajmujacy mi miejsce- wystawiłem za 1/3 ceny- multum wiadomosci, po 2h 19 obserwujących więc lecimy:
- 6 telefonow z jednego nr podczas pobytu w wannie. Błagalnym tonem prosi o rezerwacje na dzien jutrzejszy po pracy. On powazny człowiek wiec nie wystawi. Godz 18 mial byc na miejscu- 18:05 piszę smsa i dostaje zwrot ze przeprasza ale żona zabroniła kupić. #!$%@?.jpg
- Dzwoni babinka ze prosi o rezerwację jako druga w kolejce i bardzo chętnie zakupi. Jasne- dam znac. Mija dzień- daję znać- cisza, zero odpowiedzi.
- W ogłoszeniu zaznaczam 'cena ostateczna'. Pisze pet gawędziarz, negocjator: "ile za to", "tyle ile w ogłoszeniu"- odpowiadam. Dam 25% mniej i 'pszyjdę'. Nie odpowiadam.

Przysięgam ze jeszcze kilka takich wiadomosci i #!$%@? to na śmietnik, uprzednio rozpieprzając.

#zalesie #olx ##!$%@? #allegro
  • 15
@vauecki: Po takich historiach zaczynam rozumieć niedowierzanie kobiety, że po rezerwacji (używany dywan z olx), następnie wiadomości, że spóźnię się ok. 30 min, jednak dotarłam, kupiłam, podziękowałam. W lekkim szoku była. Sama mam kilka rzeczy do sprzedania i aż się boję, jak nie ruskie oszusty, to roszczeniowe madki, albo jak wyżej.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@vauecki: z rowerami jest straszna patologia, dobrze wiedzą że są duże braki i ceny wysokie a i tak taki szajs odwalają, pedalarze są jebnięci.sam sprzedaje praktycznie nowy rower poniżej ceny sklepowej a i tak trują dupę
@vauecki: zero rezerwacji, bo na 10 błagających o rezerwację po 9 ślad zanika. "przedmiot jest dostępny w okazyjnej cenie, kto pierwszy przyjdzie i zapłaci pieniądze staje się nowym nabywcą, rezerwacje tylko z zadatkiem." patola potrafi 'rezerwować' 10 różnych przedmiotów, a potem nie odbiera... ot durnie, nic więcej...