Wpis z mikrobloga

Mirki, czy mógłby mi ktoś pomóc w wypłacie środków z apki Zerion (portfel w Fortmaticu)? Od godziny próbuję zlecić przelew małej ilości ETH (20$) na inny portfel wybierając zawsze opcję "Fast" kosztującą około 3-4$ i to wisi w nieskończoność. Zgaduję że opłata za przelew jest zbyt niska, ale jak ją zwiększyć i na ile? Z góry dzięki za pomoc!
#kryptowaluty #gielda #ethereum #bitcoin
Pobierz karoleeek - Mirki, czy mógłby mi ktoś pomóc w wypłacie środków z apki Zerion (portfel...
źródło: comment_1648633920MO3IpdDXULRVQmIVrjizA7.jpg
  • 13
@karoleeek: a generujesz nową transakcję czy edytujesz tą niezatwierdzoną? nie używam tej apki o której wspominasz więc nie jestem pewien czy ona obsługuje podmianę fee
@karoleeek: nowa transakcja na pewno ma większą wartość nonce jak ta niezatwierdzona więc będzie wisieć tak długo aż zatwierdzi się stara;

jeśli masz możlwiość zedytować nonce nowej transakcji aby miała taką samą wartość jak pierwsza niezatwierdzona
@karoleeek: teraz na pewno masz sytuację jak poniżej
nonce status_transakcji
1 zatwierdzona
2 zatwierdzona
3 zatwierdzona
4 pending (małe fee)
5 pending (większe fee)

a musisz mieć sytuację:
1 zatwierdzona
2 zatwierdzona
3 zatwierdzona
4 pending (małe fee)
4 pending (większe fee)
@karoleeek: a czy jakiś gówno portfel obsługuje podmianę fee albo zmianę nonce - nie wiem ale się domyślam; jako rozwiązanie możesz zaimportować portfel do metamaska i tam wyklikać co potrzebujesz
@a38v: miała nonce:1 (ta z morpher:mph token), ale to już bez znaczenia - w metamasku od strzała transakcja się pojawiła w pending w etherscanie i już poszła w świat, takze wystarczyło zmienić apkę do portfela. Dzięki serdeczne!