Wpis z mikrobloga

Jeśli potwierdzą się przy przypuszczenia i wyjdziemy w pierwszym składzie z Krychowiakiem i Recą to mamy sabotaż, jeszcze ten Szczęsny w bramce. Krychowiak jest cieniem samego siebie sprzed lat. Hamulcowy reprezentacji, do tego głupie straty i faule w środku pola. Reca ma problemy z kordynacją i otwiera naszą lewą stronę jak drzwi od stodoły dla przeciwnika, już Puchacz jest dużo mniej niebezpieczny dla nas, do tego w kadrze jest Frankowski, który gra na tej pozycji w klubie, nie mówiąc już o braku powołania dla Zalewskiego, ale dla Grosika to kurde było miejsce. No a Szczęsny to już długa historia, ja go popierałem do ostatniego euro, ale po Słowacji miałem już dość, on nigdy nie zagwarantuje kadrze spokoju z tyłu, ale nikt nie ma jaj go odstawić. W naszej reprezentacji musi być bramkarz, który broni co można plus dorzuca coś ekstra, a nie taki, który może czasami coś ekstra wybroni, ale częściej coś #!$%@?.

#reprezentacja #mecz #pilkanozna
Ravastin - Jeśli potwierdzą się przy przypuszczenia i wyjdziemy w pierwszym składzie ...

źródło: comment_16485312949ZRRgDGMMJzGJdZCRgWNz0.jpg

Pobierz
  • 51
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Ravastin: proste pytanie: kto za nich?

Szczęsny gra w Juventusie ostatnio bardzo dobrze, na lewym wahadle narzekalbys dokładnie tak samo, niezależnie od tego czy grałby tam Reca, Puchacz czy Zalewski albo Bereszyński.
Za Krychowiaka mamy tylko Bielika, który jednak zagra trzeciego stopera
@Lomana_LuaLua Nawet nie trzeba mieć dużego pojęcia, żeby nie gadać bzdur, że to było nie do obrony. Wspomniałem, że obrona zagrała kryminał, ale to nie usprawiedliwia Szczęsnego. Nie może klasowy bramkarz dać sobie puścić bramki z takiego kąta na bliższy słupek.
@Ravastin: dalej Janusze tępo powtarzajcie te głupoty o krótkim słupku w sytuacji, kiedy był słupek i po prostu piłka niefartownie się od niego odbiła xD jak chcesz wiedzieć jak wygląda szmata wynikająca z nieumiejętnie krytego krótkiego słupka, to łap interwencję "najlepszego polsiego bramkarza 1000 - lecia" Fabiańskiego z meczu z Rosją

chociaż w pamięci też trzeba mieć jego popis z Senegalem od którego zaczęła się jazda ze Szczęsnym.


@klato: jazda
bezbekpol - @Ravastin: dalej Janusze tępo powtarzajcie te głupoty o krótkim słupku w ...
@Ravastin: człowieku ale ty rozumiesz ze byl tam rykoszet? Po drugie piłka udezyla w słupek i odbiła się od Szczęsnego. Ile razy mam pisać że gdyby nie rykoszet Szczęsny by to obronił? Zachowujesz się jakby Szczęsny byl pierwszym bramkarzem z topu, który puścił bramkę po rykoszecie, jeszcze takim który wydarzył się 4 metry przed bramka xd skończ się ośmieszać.
@Lomana_LuaLua Na samym początku zaznaczyłem, że był lekki rykoszet, nie musisz tego wspominać cały czas. Dodałem, że to go nie usprawiedliwia, bo rykoszet był lekki, a strzał z kąta, gdyby dobrze krył słupek, to by tego nie puścił, a on ma z tym problem, tak samo jak przy pierwszej bramce dla Węgrów. Myślę, że śmieszne jest te bronienie Szczęsnego na siłę, zawsze wszystko się sprzymierza przeciwko niemu, niesamowity przypadek
Chociaż w pamięci też trzeba mieć jego popis z Senegalem od którego zaczęła się jazda ze Szczęsnym.


@klato: jazda to się powinna zacząć już od euro 2012 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Ogau: kolejny, który nie ogląda nawet meczow, a się wypowiada xd euro 2012 to kryminał w obronie Polaków, napastnik miał tam tyle miejsca, że jakby Szczęsny to obronił to albo byłby to cud, albo napastnik musiał hy to wybitnie spieprzyć. Podjął decyzję o faulu, która się w końcowym rozrachunku opłaciła.
@Lomana_LuaLua: obejrzyj powtórkę gamoniu i zobacz jak napastnik przyjął tę piłkę. Przed kontaktem ze Szczęsnym już nie miał szans do niej dojść. Było dokładnie tak jak mówisz - podjął decyzję o faulu, błędną decyzję ( ͡° ͜ʖ ͡°)