Wpis z mikrobloga

@CralencSeedorf: Właśnie pytanie czy setting jest zgodny i czy wgl jakaś fabuła w tym jest i czy ona pasuje do świata. Bo to że jest 3D i online to wiadomo, że to duże różnice. Z 3D falloutów grałem tylko w F3 i był ok jak dla mnie.
@Raylen52: Fabuły, w sensie jakiegoś głównego wątku jak w starszych odsłonach to nie ma. Potraktuj tą grę jako taki spinoff głównej serii. Jeśli lubisz te klimaty oraz sandbox i grę online to możesz spróbować. Acha, gra jest dostępna w game passie, więc to też żaden wydadek.
@Raylen52: Szkoda czasu na MMO. Typowy grind i brak klimatu. Nawet jeśli załatali większość bugów z premiery to mi osobiście szkoda czasu na grindowanie

Masz jeszcze f4 i new vegas, które są o wiele ciekawsze
@Raylen52: Jako zatwardziały fan F1 i F2 (zdarza mi się jeszcze grywać) mogę polecić, chociaż imho lepiej najpierw ograć New Vegas i potem F4. Jak spodoba Ci się eksploracja i ogólnie setting F4 to możesz spróbować F76. Niby MMO ale nie do końca, questline jest całkiem spoko, jest jakby kilka różnych wątków dosyć rozbudowanych, oprócz eventów gracze biegają sobie gdzieś w tle i jak wyłączysz pvp to można nie zwracać uwagi
@wankiel: To z tym FOnline mnie zaskoczyłeś. Pierwszy raz o tym słyszę mimo, że googluje sobie czasami jakieś mody do F1/2. FOnline dzieje się w świecie Fallout czy to coś zupełnie innego?
@Raylen52: zależy która wersja, ale ta o której wspomniałem, Fonline: Reloaded to połączona mapa F1 i F2. Gra się tak samo z drobnymi zmianami w mechanice czy dodanym craftingiem, czy wyborze między trybem turowym a real-time. Tu masz więcej info: https://www.fonline-reloaded.net/ Polecam się zapoznać z wiki jeśli się skusisz, bo jednak postać trzeba trochę przemyśleć, ew. zrobić taką na odwal żeby zaznajomić się z grą i potem już konkretną. Jedyne co,