Wpis z mikrobloga

zielonki nie zasługują na czarną listę


@Emerszz: Każdy z nas był kiedyś zielony. Daj im szansę, szkol, bądź duchowym przewodnikiem po Wykopie, a nasi zieloni rekruci staną się pomarańczowymi przyjaciółmi :-)
Daj im szansę, szkol, bądź duchowym przewodnikiem po Wykopie, a nasi zieloni rekruci staną się pomarańczowymi przyjaciółmi :-)


@a__s: lol, czyli mogą bezkarnie negować mordy na cywilach? szerzyć rosyjską propagandę? wrzucać po raz n-ty te same fejki? Bo regulamin takich punktów nie posiada ( ͡º ͜ʖ͡º)
@a__s: Jakaś nowa funkcja podobna do czarnej listy by się przydała aby tylko oznaczyć usera. Nie chcę czarnolistować, bo jego treści znikają ale chcę wiedzieć, że już wcześniej na niego natrafiłem.
Niekoniecznie w negatywnym tego słowa znaczeniu.
Aczkolwiek przydałaby się jakaś drobna ikonka, wskazująca, że masz zapisaną notatkę na tym userze


@Bielecki: Sprawdzę czy uda się to wprowadzić w nowej wersji serwisu. Jakby co, zbieramy kolejną grupę ochotników na drugi etap testów, można dołączyć.
@a__s: Jak tam wpływy z reklam, zmalały, urosły? Każdy byle jaki nowy użytkownik się liczy, żeby tylko świecić statami przed reklamodawcami? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Każdy byle jaki nowy użytkownik się liczy


@azmar: Nowy niekoniecznie oznacza byle jaki. Wartości człowieka - a za każdym awatarem stoi człowiek - nie ocenia się przez pryzmat tego jak dawno zarejestrował konto na Wykopie :-))
za każdym awatarem stoi człowiek


@a__s: Gdyby tak było to nikt by z tym nie miał problemu - serio. Uważam, że naprawdę trzeba nie chcieć pewnych rzeczy widzieć, żeby nie zauważyć wysypu troll kont przy okazji pewnych wydarzeń - ostatnim takim była wojna na Ukrainie.

Dodatkowo, zbieranie uwag co do nowych funkcjonalności serwisu brzmi jak udawanie, że cokolwiek robicie. Do dzisiaj strona się rozsypuje jak się w kółko klika przycisk "ulubione"
żeby nie zauważyć wysypu troll kont przy okazji pewnych wydarzeń


@azmar: Napisałam wyżej, że jeśli dochodzi do naruszeń regulaminu (a wszelkie manipulacje naruszają regulamin) to należy takie naruszenie zgłosić. Zespół moderacyjny weryfikuje wszystkie zgłoszenia, jeśli przypuszczenia zgłaszającego się potwierdzają, konta, które naruszają regulamin, są banowane.

@SPRAWDZANIE_IP: Dobrze :-))
Sprawdzę czy uda się to wprowadzić w nowej wersji serwisu. Jakby co, zbieramy kolejną grupę ochotników na drugi etap testów, można dołączyć.

@a__s: również chciałbym dołączyć, mam długi staż na wykopie i doświadczenie programistyczne