Wpis z mikrobloga

@ak44: dlaczego? oni rekomendują używanie tych sprejów do tworzenia płynów z przeznaczeniem do e-papierosa innym użytkownikom? Tą sytuacją chyba dostatecznie wyjaśniliśmy wszelkie kwestie Twojej wiedzy. Dając takie sugestie/wskazówki innym to Ty narażasz zdrowie potencjalnego użytkownika, który tej wskazówki posłucha.
Kto ogniem wojuje... Zatem polecam odpuszczenie sobie już biegania za każdym moim wpisem/komentarzem hejterze.
@VapePolandOfficial już nie pracuje u konkurencji?
Tak nie rekomendują jak ty nie rekomendujesz używania tych swoich ścieków w epapierosach bo naklejka mówi co innego.

Jeszcze raz Czepiaj się asense, oni sprzedają czysta nikotynę bez żadnej weryfikacji co prędzej czy później odbije się na czyimś życiu. O wiedzy mówi polecający zeusy... :D
@ak44: tego nie wykluczyłem, jedno nie przekreśla drugiego - możesz być po prostu pracownikiem konkurencji bez wiedzy na chociażby podstawowym poziomie, a to bardzo często spotykane.
Mnie nie obchodzi co robią oni a to co robię ja i to jak hejter naraża zdrowie innego użytkownika.
Szukaj dalej nieumiejętnego odbijania piłek i punktów zaczepienia w kierunku osoby, która obnażyła Twoje braki. ( ͡° ͜ʖ ͡°)