Wpis z mikrobloga

Zgadnijcie mircy kto do mnie dziś dzwonił ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tak, od roku wydzwania EuroCallCenter. Ale tym razem umówiłem się na konsultacje i czekam na telefon od handlowca ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) #pdk #heheszki #fotowoltaika #marketing #januszebiznesu #januszex

Przed rozmową z handlowcem mam do was kilka pytań:
1. Znacie jakieś fajne miejsce w woj #lubuskie które mógłby pan handlowiec zwiedzić któregoś wieczora?
2. Czym nagrywać rozmowę w #apple #iphone aby była dobrej jakości tak jak kolega ostatnio wrzucał?
3. Jakie parametry podać aby handlowiec się podjarał? Pompa ciepła? Jaka wysokość rachunków w zimę po podwyżkach? [̲̅$̲̅(̲̅ ͡° ͜ʖ ͡°̲̅)̲̅$̲̅]
  • 11
@Pit1337: wyślij ich na adres ulicy o takiej samej nazwie jak w te wiosce Zielonagóra w wielkopolsce, https://pl.wikipedia.org/wiki/Zielonag%C3%B3ra dla przykładu podaj adres Leśna 30, zarówno w Zielonej Górze jak i w wiosce Zielonagóra taki adres nie istnieje - ulica jest ale nie ma domu. Jak zapytaja czy napewno taki adres to mówisz, że nowowybudowany budynek. Jak będą pytać o kod pocztowy to powiedz, że nie pamiętasz, zaczna się od 60- kilka,