Wpis z mikrobloga

@GarGalin: nie wiem jak teraz z jakością ale jakoś w 2014 kupiłem podobny chiński za ~700. nie było warto ale było to na tyle dawno, że teraz spodziewałbym się znacznej poprawy jakości. o tyle zaskoczenie, że nadal działa i jest sporadycznie używany
  • Odpowiedz
@GarGalin: Absolutnie nie w tej cenie. Za około 2000zł, a na dobrych promkach poniżej tej ceny można kupić projektor full HD renomowanych firm, których jakość będzie wielokrotnie lepsza od tego. Ten o który pytasz to chińczyk, tego typu projektory można kupić za około 700zł z Aliexpress. Daje frajdę, ale nie jest to ta sama jakość co renomowanych firm (czernie, kolory, jasność), parametry typu jasność są wyssane z palca. Są również znacznie
  • Odpowiedz
@GarGalin: chinskie prawdziwe 1080 - jedne tak, inne nie, chinole tluka to ostatnio bez opamietania bez ladu i skladu, jednorazowki. ja kupilem pare za okolo £70 do takiego pewnego projektu.
w porownaniu do chinskich 640p czy 720p nie jest tak zle, powiedzialbym ze nawet dobrze. nie jest to dlp ale 1080p na pewno jest (tylko ze glupie chinole np w sofcie daly "rozmiekczanie" co ma jakis sens przy 720p zeby wygladzic
  • Odpowiedz