Wpis z mikrobloga

#perfumy Mireczki, "Towarzysze niedoli" ( ͡° ͜ʖ ͡°) - w dniu dzisiejszym trochę #chwalesie, trochę #rozbiorka. Pod koniec września zeszłego roku "wjechał" do mnie pierwszy flakon z perfumami: Valentino Uomo Intense. Od tamtej pory (przepadłem ( ͜͡ʖ ͡€)) minęło około pół roku a kolekcja powiększyła się do 19 zapachów (nie licząc odlewek oczywiście) - i ja do Was właśnie w tej sprawie. Do okrągłej liczby brakuje 1 flakonika. Poszukuję czegoś na okres wiosenno/letni w podobnych klimatach do Terre d'Hermes Eau Intense Vetiver (wskazane lepsze parametry). Myślę o rozbiórce Tom Ford Grey Vetiver ale ceny na razie nie są zbyt atrakcyjne. Podpowiedzcie coś proszę. Z góry dzięki.

A w tak zwanym międzyczasie zapraszam po mililitry: BLEU DE CHANEL PARFUM z niedawnej promocji w Sephora po 3,85 PLN/ml (110 ml do odlania) oraz Dior Homme Parfum (60 ml) po 4,50 PLN/ml (pic rel).

Z poprzednich rozbiórek zostały mi jeszcze niewielkie ilości poniższych zapachów - jakby ktoś chciał dobrać proszę dać znać na pw:
1. Al Haramain Amber Oud Tobacco Edition;
2. Al Haramain Portfolio Imperial Oud;
3. Tom Ford Tobacco Vanille;
4. Mancera Instant Crush;
5. Xerjoff Laylati;

6. Gotowy dekant MAB B683 Extrait.

Szkło 2,5 PLN/szt. (dostępne: 3 - Xerjoff, TF; 5 - Xerjoff, TF, Al Haramain Portfolio; 10, 15 oraz 20 ml - wszystko).

Wysyłka do uzgodnienia - Paczkomaty Inpost, własna etykieta lub Olx (raczej z płatnością dzieloną bo zbliżam się do limitu).
ZnUrtem - #perfumy Mireczki, "Towarzysze niedoli" ( ͡° ͜ʖ ͡°) - w dniu dzisiejszym tr...

źródło: comment_16483065712GMIR1dtZXiFOzyGL3rkgT.jpg

Pobierz
  • 24
@ZnUrtem: ziom, też byłem napalony na Grey Vetivera i już byłem zdecydowany go kupować, ale któregoś razu brałem jakieś dekanty na tagu i wziąłem przy okazji od mirka napoczętą flachę Po Prostu Jacka Veriver za jakieś 3-4 dychy xD być może zaraz tu zostanę zjechany, ale moim zdaniem totalnie nie warto brać Tomka, bo Jacula nie jest wcale jakoś dużo gorszy - trochę chemiczny, czuć różnicę w jakości składników, ale finalnie