Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Pytanie do facetów - dlaczego decydujecie się na małżeństwo i posiadanie dzieci? Od kiedy pamiętam, nigdy nie interesowały mnie związki i założenie rodziny, ludzie mówili "zobaczysz, z czasem ci się to zmieni" - no nie, mam ponad 32l, jestem w pełni wolnym i szczęśliwym człowiekiem a coraz częściej słyszę jakieś różne dziwne propozycje czy pytania od znajomych tak jakbym robił tym komuś na złość.
Więc pytanie, czy serio jest jakiś magiczny moment w życiu, w którym mózg zaczyna domagać się nowych problemów i obowiązków?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #623e379e9df1c3699452249d
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 5
@AnonimoweMirkoWyznania: Znajomi sami wtopili to teraz będą suszyć singlom albo ludziom w wolnych związkach, żeby #!$%@? sobie życie tak samo jak oni by nikt nie miał lepiej ( )

Z dziećmi każdy mówi jakie to szczęście i trzeba robić jak najszybciej, ale potem jak trzeba gówniaka przebierać, karmić po nocach i słuchać wrzasków to mało jest chętnych do pomocy. A zombie rodzice potem ledwo kontaktują w
@AnonimoweMirkoWyznania: Ja mam tak samo. Wszyscy dookoła dążą do założenia rodziny, oświadczają się, robią dzieci. A ja totalnie nie mam takiej potrzeby. Nie wyobrażam sobie mieć dziecka jak patrzę na znajomych z dziećmi. Lubię swoje życie i nie chcę go zmieniać. Do tego dzieci mnie niesamowicie męczą. Kocham swojego siostrzeńca ale nie potrafię wytrzymać z nim dłużej niż dwie godziny. No nie wiem po co miałbym chcieć mieć dziecko. Jest to