Wpis z mikrobloga

dzisiaj miałem telefon w kieszenie podczas pracy w piłą tarczową, zakładam ze naleciały tam jakieś okruszki/trociny. słuchawki wchodzą do kompa elegancko, ale do telefonu nie chcą wejść, brakuje jakies kilka mm, jest jakis sposób na odratowanie tego?
#minijack #oneplus6
  • 8
@s3mpaaj: Szpilką, ani niczym metalowym lepiej nie, a na pewno nie przy włączonym sprzęcie bo możesz spięcie zrobić, najlepiej kawałek wykałaczki/zapałki ułamać żeby się zmieściła i wydłubać
@beer_man: dłubałem wszystkim co sie tam zmieściło, tak czy siak minijack ze słuchawek nie wchodzi do samego konca, ide sprawdzić czy ten złom na jeszcze gwaracjncję, dzięki za pomoc mirosławy
@elf_pszeniczny: @elf_pszeniczny: @beer_man: jest mały postęp, jeśli nie mam włożonych słuchawek to telefon nie pokazuje mi że mam włożone słuchawki (wczesniej bez słuchawek telefon upieral się że mam włożone słuchawki i nic nie było słychać jak dzwoniłem do kogoś) i mogę normalnie rozmawiać, wystarczyło go wyłączyć i dźgać tam wykałaczką przez 5 minut, ale słuchawek nie wsadzam bo trochę się cykam, zawiozę go do jakiegoś serwisu jak będę w