Wpis z mikrobloga

Od wykopków dowiedziałem się że każdy kto teraz wyciąga banderę i Wołyń jest ruskim trolem. A więc zgodnie z wykopową narracją wychodzi na to że ukraiński parlament jest na usługach kremla, i to już po tym jak zełenski demokratycznie ( ͡° ͜ʖ ͡°) zbanował większość partii opozycyjnych

#ukraina #wojna #bekazpodludzi
Pobierz mbe_ - Od wykopków dowiedziałem się że każdy kto teraz wyciąga banderę i Wołyń jest r...
źródło: comment_1648206095s3fKLPahXTiAirAau4ATId.jpg
  • 20
@mbe_:

Ehhh wykopki jak zwykle w swej agresji i jadowitości zapominają właśnie o tym, że niestety Ukraina pieści takich "bohaterków" jak Bandera czy Szuchewycz (podobnie zresztą jak Rosja Lenina czy Stalina czy Berię)

PS. Można zarówno nienawidzić Rosji jak i Ukrainy, można głęboko pluć na Putina i można życzyć zwycięstwa w wojnie atakowanemu, czyli Ukrainie i czy w takim przypadku jest się nadal ruską onucą czy jest się zwolnionym z tego
@prnppp: w sumie nie powinienem ci w ogóle odpisywać, bo te "XD" sugerują że albo jesteś licealistą, max studenciakiem, albo zwykłym śmieszkiem. Natomiast zrobię wyjątek, bo ludzie takie wątki teraz czytają i podłapują.

Ukraińcy są młodym narodem, kształtującym się na przełomie XVIII i XIX wieku, gdy my mieliśmy już za sobą prawie tysiącletnią państwowość, poczet króli, wielkich dowódców, pisarzy, malarzy. Oni tego nie mają, dlatego poczet narodowych bohaterów jest bardzo wąski.
Od wykopków dowiedziałem się że każdy kto teraz wyciąga banderę i Wołyń jest ruskim trolem.


@mbe_ a dzięki temu fragmentowi wykopki wiedzą że jesteś idiotą.