Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 122
Ehh Comarch, dom, przynajmniej do momentu aż wszystkiego nie #!$%@?łem

Imponujący kompleks będący przystanią dla najbardziej światłych umysłów tego miasta.

Przybytek, o którym marzy wielu, a którego podwoje dla wielu pozostaną zamknięte gdyż zamiast ciężkiej, uczciwej pracy wybrali oni piłkarzyki, darmową kawę oraz wysokie zarobki

#feels #programista15k #krakow #dziendobry
p.....k - Ehh Comarch, dom, przynajmniej do momentu aż wszystkiego nie #!$%@?łem

Imp...

źródło: comment_1648191059Rxm3m1V1jP47YkCBetP3ID.jpg

Pobierz
  • 25
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@kobrys13: o nie, jeszcze SSE1 xD teraz się tego chyba w ogóle pozbyli albo wynajmują - Comarch już tam nie siedzi

Ja dłużej tam pracowałem, w kilku zespołach, na szczęście w znacznie nowszych budynkach xD

Ogólnie to uważam że tam warto siedzieć albo bardzo krótko (bo żadna inna firma z poważnymi klientami nie dopuści studenta do produkcji xD) albo bardzo długo jako manager (bo ci dostają spoko premie - jeśli dobrze
@powaznyczlowiek: Wszystko zależało gdzie się trafi, bss i oss albo ten system do ksiegowsci to porażka. Straszny kołchoz. Za to ja na początek trafiłem do projektu związanego z UPNP i DLNA z dwoma seniorami od których mega dużo się nauczyłem. A ze projekt był amerykański to i premie były duże. Potem siedziałem w bankowości i tez było sporo ogarniętych osób. No i nawet piłkarzyki i rzutki mieliśmy.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@powaznyczlowiek: o Boże, mam flashbacki z Comarchu xD trafiłem tam w 2014 na staż, początkiem 2015 już tam nie pracowałem. Tak źle zorganizowanej firmy nie widziałem. Burdel wręcz legendarny. Czarę goryczy przelało otrzymanie wymagań (już po analizie biznesowej) w formie dokumentu Word, pełnego literówek w takiej ilości, że nie dało się tego zrozumieć. Prośby o pomoc zbywano 'no on (autor) w taki sposób pisze po prostu'. OSS