Wpis z mikrobloga

Te wszystkie czujki podszenia auta #!$%@? dadzą, bo złodzieje potrzebują minutę na całą operację, a władza w wielu krajach najwyraźniej nawet nie próbuje szukać rozwiązania dla tego problemu.

W skupach katalizatorów już teraz trzeba wypełniać jakiś papierek o legalności sprzętu, a tak naprawdę nawet jak to bardziej załatają to zaprowadzi to do powstania kolejnych organizacji przestępczych zajmujących się odzyskiwaniem metali.

Kurde nie wiem, może należałoby bardziej zaangażować policję + wprowadzić np. 2
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@uszyk90: Mam tą samą Hondę i też mi pół roku temu #!$%@?. Zwierzęta. Ja wstawiłem strumienice żeby nie kusiło następnych. Zobaczymy czy przegląd przejdzie za miesiąc
@gieszczu na jakis czas na zabiance ;) a Ty wrociles czy w rozjazdach?
@FishyGuy zostawili podparty na cegle no i wiedzialem od razu

@WinterLinn taki mam zamiar

@Nester86 tez tak mysle

@fajnyprojekt jak sie juz za ople biora to znaczy ze nie ma litosci :(

@boci4N taki mam plan xD

@szasznik dokladnie, a na osiedlu jest tez skup katalizatorow ^^ przeciez to mozna ukrocic w 5 minut. Numer vin przy sprzedanym katalizatorze
@sing czekalem 2 godziny popoludniu zeby zlozyc zawiadomienie do dziury w dupie po czym powiedzieli mi zebym przyszedl o 19.45. Dopiero wyszedlem z komendy. Protokoly i metodologia jak za komuny 0 progresu ^^

@Simba77 tez mysle o syrumienicy. Wywala ci check silnika? Ukradli ci tez sonde?
jakbyś się przerejestrował to zawsze była szansa że ominie bo pewnie wziął cię za obcego co nie będzie przez pół kraju jeździł taką sprawę wyjaśniać


@Ramzi96M: teraz to już traci sens bo blach się nie zmienia po kupnie.